سیستم اطلاعات مکانی (GIS) شهرداری قرچک را ه اندازی شد
شهردار قرچک گفت: سیستم اطلاعات مکانی (GIS) مناطق یک و سه شهرداری قرچک در جهت رفاه حال شهروندان و تکریم ارباب‌رجوع راه‌اندازی شد.
شهردار قرچک گفت: سیستم اطلاعات مکانی (GIS) مناطق یک و سه شهرداری قرچک در جهت رفاه حال شهروندان و تکریم ارباب‌رجوع راه‌اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، محسن خرمی شریف در این خصوص اظهار کرد: نقشه‌های اطلاعات مکانی مخصوص کلیه بخش‌ها و واحدهای شهرداری در مناطق یک و سه تهیه و راه‌اندازی شد.

وی افزود: این نقشه‌ها و اطلاعات مربوطه جهت ارائه خدمات بهتر به شهروندان و حفظ و ذخیره اطلاعات موجود شهر و شناسایی محلات کم برخوردار از بابت امکانات شهری و برنامه‌ریزی جهت توسعه خدمات، در آن محلات است.

این مدیر شهری بیان داشت: بر اساس این سیستم مدیران شهری می‌توانند میزان امکانات موجود محلات مختلف را سنجیده و بر اساس آن برای توزیع امکانات عادلانه برنامه‌ریزی کنند.

خرمی شریف اظهار کرد: بر توجه به راه‌اندازی سیستم اطلاعات مکانی (GIS)، مراکز حساس و پررفت‌وآمد مشخص و در زمان وقوع بحران مدیریت صحیح بر این مراکز اعمال می‌گردد.

شهردار قرچک گفت: این سیستم می‌تواند وضع موجود و کیفیت پوشش معابر و انهار شهر را مشاهده و جهت اصلاح عیوب اقدام کرد.

وی در پایان بابیان اینکه سیستم اطلاعات مکانی یا GIS در جهت رفاه حال شهروندان و تکریم ارباب‌رجوع راه‌اندازی شده است، اظهار کرد: این سیستم هوشمند، محل قرارگیری کلیه امکانات ترافیکی شهر را مشخص و مدیریت طراحی ترافیک را ممکن می‌سازد.
تاریخ:
1401/03/07
تعداد بازدید:
794
منبع:
Powered by DorsaPortal