طرح بزرگ شهردار قرچک برای ازدواج آسان جوانان این شهر
طرح 12 هکتاری پارک جوان به‌زودی کلنگ خواهد خورد و دارای ده‌ها طرح خواهد بود، شامل ورزشی، فرهنگی ،مذهبی و هنری اما آنچه نظر من را در این طرح جلب کرد
طرح 12 هکتاری پارک جوان به‌زودی کلنگ خواهد خورد و دارای ده‌ها طرح خواهد بود، شامل ورزشی، فرهنگی ،مذهبی و هنری اما آنچه نظر من را در این طرح جلب کرد و بسیار جذاب و جالب بود ایجاد سه تالار پذیرایی هرکدام با ظرفیت 200 نفر که 100 نفر مردانه و 100 نفر زنانه خواهد بود و درمجموع 600 نفر گنجایش دارد.
 
در این سالن‌ها سه اتاق عقد و آشپزخانه نیز در نظر گرفته‌شده است.
 
اما استفاده از آن‌ها چگونه خواهد بود؟
 
خانواده‌ها قرچکی می‌توانند با مراجعه به دفتر این مجموعه و با رزرو تاریخ عقد یا عروسی  از کلیه امکانات این مجموعه به‌صورت رایگان استفاده کنند البته تهیه میوه و شیرینی یا طبخ غذا  و پذیرایی کنندگان و تمیز کردن سالن‌ها به عهد خود شهروندان است.
 
این مجموعه می‌تواند شاهد برگزاری سالانه هزار مراسم باشد و در امر ازدواج جوانان بسیار مفید خواهد بود.
 
قرچک جوان‌ترین شهرستان استان تهران است که جمعیت بالای جوانان در این شهر می‌طلبد که مدیریت شهری با برنامه‌ریزی دقیق به مطالبات جوانان پاسخ دهد که احداث پارک 12 هکتاری جوان بزرگ‌ترین بوستان شهرستان‌های استان تهران و یکی از بزرگ‌ترین بوستان‌های کشور خواهد بود.
 
این طرح که برای اولین بار در کشور در قرچک ایجاد می‌شود دید بلند و آینده‌نگری مجموعه مدیریت شهری را نشان می‌دهد و امیدواریم با حمایت مدیران استانی و شهرستانی با سرعت اجرایی شود .
تاریخ:
1401/12/07
تعداد بازدید:
28
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal