ستاد استقبال از بهار 1402 شهرداری قرچک کلید خورد
جلسه ستاد استقبال از بهار 1402 شهرداری قرچک به ریاست محسن خرمی شریف شهردار و با حضور معاونین، مدیران مناطق و مسئولین دوایر مدیریت شهری تشکیل شد.
جلسه ستاد استقبال از بهار 1402 شهرداری قرچک به ریاست محسن خرمی شریف شهردار و با حضور معاونین، مدیران مناطق و مسئولین دوایر مدیریت شهری تشکیل شد.
 
به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، محسن خرمی شریف شهردار قرچک در این جلسه اظهار کرد: در پایان هرسال، مدیریت شهری برنامه عملیاتی منسجمی را در قالب طرح استقبال از بهار برای ساماندهی اوضاع شهر در دستور کار خود قرار می‌دهد به همین منظور امسال نیز باهدف ارائه خدمات مطلوب‌تر به شهروندان با تمامی امکانات به استقبال بهار می‌رویم.
 
وی افزود: تشکیل ستاد استقبال از بهار بسیار مهم است چراکه طبق سنوات گذشته این ستاد باید در راستای خدمت‌رسانی به شهروندان و ایجاد چهره‌ای زیبا و دل‌نشین در سطح شهر اقدامات لازم را انجام دهد.
 
این مدیر شهری خاطرنشان کرد: تقسیم وظایف، اولویت‌بندی برنامه‌ها و ارائه برنامه‌های پیشنهادی برای ارتقای عملکرد مدیریت شهرداری به شهروندان از مهم‌ترین موضوعات ستاد استقبال از بهار مدیریت شهری است.
 
خرمی شریف افزود: رسیدگی به وضعیت آسفالت معابر با انجام لکه‌گیری، انجام خدمات شهری از قبیل، شستشو، پاک‌سازی، تنظیف مسیرهای اصلی و فرعی، المان‌های نوروزی، عملیات گل‌کاری با استفاده ازگل‌های زیبای بهاره و رنگ‌آمیزی نقاط موردنیاز از اقداماتی است که در راستای طرح استقبال از بهار اجرایی خواهد شد.
 
وی در پایان تأکید کرد: اعضای ستاد استقبال از بهار شهرداری علاوه بر اجرای برنامه‌های تعریف‌شده در حوزه اختیارات ملزم به خدمت‌رسانی به مطالبات مردم در حوزه‌های مختلف هستند تا در پایان سال بتوانیم خدمات مطلوبی به شهر و شهروندان ارائه دهیم.
تاریخ:
1401/12/06
تعداد بازدید:
20
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal