آموزش عمومی برای مواجهه با خطرات و حوادث توسط سازمان آتش نشانی قرچک
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قرچک گفت: یکی از اقدامات موثر سازمان آتش نشانی قرچک، آموزش عمومی و شهروندی برای مواجهه با خطرات و حوادث پیش رو است.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قرچک گفت:  یکی از اقدامات موثر سازمان آتش نشانی قرچک، آموزش عمومی و شهروندی برای مواجهه با خطرات و حوادث پیش رو است.
 
به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، یوسف صاحبدل افزود: آموزش های صورت گرفته باعث افزایش آگاهی و توانایی شهروندان در مواقع اضطراری شده و همین امر می تواند آسیب های ناشی از حادثه را کاهش داده و خسارات جانی و مالی کمتری بدنبال داشته باشد .
 
وی گفت: آموزش های عمومی سازمان بصورت کاملاً رایگان برای مدارس، ادارات و نهاد ها، کارگاه های کوچک و بزرگ، شهرک های صنعتی، درمانگاه ها و بیمارستان و سایر گروه های درخواست کننده، بصورت مدون و بر اساس سطوح بندی ها و نیاز سنجی مخاطبین بر گزار می گردد .
 
وی در پایان در خصوص محتوای آموزش های انجام شده نیز گفت: آموزش ها بر اساس خطرات احتمالی و حوادث محیط کار و محل زندگی، نحوه امداد رسانی و اطفاء حریق بوسیله وسایل خاموش کننده، خطرات و ایمنی وسایل گرمایشی و گازسوز و ... به کارآموزان ارائه شده است .
تاریخ:
1401/11/27
تعداد بازدید:
14
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal