انجام اصلاح ساختار هندسی 2 معبر قرچک برای کنترل بار ترافیکی/8 معبر در حال مطالعه
شهردار قرچک از اجرای اصلاح ساختار هندسی 2 معبر خیابان آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و میدان فردیس شهر قرچک برای کنترل بار ترافیکی خبر داد.
شهردار قرچک از اجرای اصلاح ساختار هندسی 2 معبر خیابان آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و میدان فردیس شهر قرچک برای کنترل بار ترافیکی خبر داد.
 
به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، محسن خرمی شریف اظهار داشت: مهم‌ترین مسئله در حوزه حمل‌ونقل، اصلاح هندسی معابر، میدان‌ها و تقاطع‌های سطح شهر است که در راستای روان‌سازی ترددهای شهری و کاهش ترافیک و تصادفات صورت می‌گیرد.
 
وی افزود: به‌منظور ارتقاء سطح ایمنی تردد و بهبود خدمت‌رسانی به شهروندان در سطح معابر اصلی و فرعی اصلاح هندسی 2 معبر خیابان آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و میدان فردیس توسط معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری در حال انجام است.
 
خرمی شریف اظهار کرد: دوربرگردان در خیابان آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و میدان فردیس در شرف انجام است که عملیات این قسمت‌ها آغازشده است.
 
شهردار قرچک در پایان از مطالعه اصلاح 8 معبر  دیگر جهت روان‌سازی ترافیک شهری توسط مشاورین و  نصب تابلوهای جدید هدایت مسیر و ترافیک را از دیگر اقدامات معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری برشمرد.
تاریخ:
1401/10/28
تعداد بازدید:
138
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal