مناسب‌سازی بیش از یک هزار مترمربع از معابر قرچک برای تردد معلولین/اصلاح محل عبور پیاده برای ویلچری‌ها
شهردار قرچک گفت: در راستای مناسب‌سازی معابر و تسهیل تردد معلولین و نابینایان، یک هزار مترمربع از معابر این شهر در سال جاری مناسب‌سازی شد.
شهردار قرچک گفت: در راستای مناسب‌سازی معابر و تسهیل تردد معلولین و نابینایان، یک هزار مترمربع از معابر این شهر در سال جاری مناسب‌سازی شد.
 
به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، محسن خرمی شریف بابیان اینکه دسترسی معلولین و نابینایان به معابر شهری از مهم‌ترین اولویت‌های مدیریت شهری در سال‌های اخیر بوده است، اظهار داشت: در این راستا تعدادی از معابر و میدان‌ها اصلی با استفاده از کف‌پوش شیاری و سکه‌ای، ایجاد رمپ برای استفاده معلولین و جانبازان، هم‌سطح سازی دریچه‌ها و بهسازی تقاطع‌ها مناسب‌سازی شده است.
 
وی بابیان اینکه اقدامات انجام‌شده برای مناسب‌سازی مکان‌های عمومی موجبات آرامش معلولین را فراهم می‌کند، افزود: در جهت خدمت‌رسانی بهتر به معلولین و جامعه هدف، حدفاصل آموزش‌وپرورش تا میدان 15 خرداد(پوئینک) 17 مورد محل عبور پیاده برای معلولین و ویلچری‌ها و 14 مورد هم‌سطح سازی و رمپ ورودی ایستگاه اتوبوس جهت استفاده معلولین توسط معاونت حمل‌ونقل و ترافیک مدیریت شهری انجام‌شده است.
 
شهردار قرچک نصب تابلوی علائم افقی، خط‌کشی و آشکارسازی جایگاه‌های مناسب پارک وسایل نقلیه ویژه معلولین و جانبازان طبق استانداردهای ‌اعلامی ویژه پارک معلولین در 5 نقطه را از دیگر اقدامات انجام‌شده برای رفاه حال افراد دارای معلولیت عنوان کرد.
 
خرمی شریف در خصوص مناسب‌سازی معابر شهری جهت تردد معلولین و جامعه هدف، اظهار کرد: در راستای مناسب‌سازی معابر و تسهیل تردد معلولین و نابینایان، یک هزار مترمربع از معابر این شهر در سال جاری مناسب‌سازی شد.
 
وی در پایان به مناسب‌سازی ساختمان‌های شهرداری برای افراد دارای معلولیت با رعایت استانداردها اشاره کرد و بیان کرد: به‌منظور رفاه حال افراد دارای معلولیت جسمی، حرکتی و افراد ناشنوا و نابینا، مناسب‌سازی برای تسهیل تردد آنان با ایجاد رمپ و هندریل و احداث سرویس بهداشتی ویژه معلولین در برخی ساختمان مرکزی، مناطق 3 گانه، معاونت خدمات شهری، سازمان حمل‌ونقل، بار و مسافر، سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری و سراهای محله انجام‌شده است.

تاریخ:
1401/09/16
تعداد بازدید:
208
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal