8 پروژه شهری قرچک با اعتبار 693 میلیارد ریال توسط استاندار تهران افتتاح شد
به مناسبت هفته دولت و با حضور استاندار تهران، 8 پروژه شهرداری قرچک بااعتباری بالغ‌بر 693 میلیارد ریال افتتاح شد.
به مناسبت هفته دولت و با حضور استاندار تهران،  8 پروژه شهرداری قرچک بااعتباری بالغ‌بر 693 میلیارد ریال افتتاح شد.
 
به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، به مناسبت هفته گرامیداشت دولت و با حضور محسن منصوری استاندار تهران، حجت الاسلام اسماعیلی امام جمعه، علیرضا فاتحی نژاد فرماندار، حسین نوش آبادی نماینده مردم در مجلس، محسن خرمی شریف شهردار، مجید قصرپناه بخشدار و دیگر مسئولین،  هشت پروژه شهرداری قرچک بااعتباری بالغ‌بر 693 میلیارد ریال افتتاح شد.
 
محسن خرمی شریف شهردار قرچک در حاشیه افتتاح این پروژه ها در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: هفته دولت با یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گره خورده است، شهیدانی که در راه اعتلای وطن و حفاظت از دستاوردهای انقلاب اسلامی از جان عزیز خود گذشتند و تمام خادمان مردم بایستی به تاسی از این شهیدان بزرگوار خدمت صادقانه را الگوی و در دستور کار خود قرار دهند.
 
وی با بیان اینکه در اجرای پروژه های عمرانی در سطح شهر، توزیع عادلانه امکانات در مناطق کم برخوردار در اولویت قرار گرفته است، بیان داشت: با توجه به اینکه توزیع عادلانه امکانات در تمامی محلات سطح شهر یکی از اصول دستیابی به توسعه پایدار شهری است، به تعریف پروژه ها و تقویت زیرساخت های عمرانی در محلات شهر همت گماشته ایم تا با خدمت رسانی مطلوب، شهروندان از سطح رفاه نسبی برخوردار شوند.
 
این مدیر شهری به پروژه‌های شهرداری در بخش‌های مختلف فرهنگی، ورزشی، فضای سبز، خدماتی و ... اشاره کرد، اظهار کرد: پردیس سینمایی در زمینی به متراژ 10 هزار مترمربع با زیربنای 1100 مترمربع با سه سالن نمایش بااعتباری بالغ‌بر 380 میلیارد ریال توسط استاندار محترم به بهره‌برداری رسید.
 
خرمی شریف گفت: یکی از پروژه‌های دیگر حوزه فرهنگی، نمایشگاه دائمی بود که در زمینی به متراژ 1200 هزار مترمربع با زیربنای 1200 مترمربع با 40 غرفه بااعتباری بالغ‌بر 160 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.
 
وی افزود: دو پروژه حوزه فضای سبز در جهت ارتقای سرانه‌های فضای سبز، پارک پرواز به متراژ 4 هزار مترمربع بااعتباری بالغ‌بر 15 میلیارد ریال در منطقه پویینک و پارک پردیسان به متراژ 4 هزار مترمربع بااعتباری بالغ‌بر 12 میلیارد ریال در منطقه فردیس افتتاح شد.
 
شهردار قرچک خاطرنشان کرد: پایانه اتوبوس‌رانی درون‌شهری یکی دیگر از پروژه های مدریریت شهری بود که در زمینی به متراژ 3 هزار مترمربع با زیربنای 150 مترمربع بااعتباری بالغ‌بر 31 میلیارد ریال توس استاندار تهران افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
 
خرمی شریف در پایان به افتتاح سه پروژه قابل‌افتتاح حوزه ورزشی و مدیریت بحران توسط استاندار تهران در جهت ارتقای سرانه‌های ورزشی همچون سوله‌های چندمنظوره مدیریت بحران پرواز، گوهردشت و فردیس اشاره کرد و اظهار داشت: سوله چندمنظوره مدیریت بحران گوهردشت در زمینی به متراژ یک هزار مترمربع با زیربنای 340 مترمربع بااعتباری بالغ‌بر 15 میلیارد ریال، سوله چندمنظوره مدیریت بحران پوئینک به متراژ 450 مترمربع بااعتباری بالغ‌بر 30 میلیارد ریال و سوله چندمنظوره مدیریت بحران فردیس در زمینی به متراژ 1500 مترمربع با زیربنای 600 مترمربع بااعتباری بالغ‌بر 50 میلیارد ریال در این هفته مبارک هدیه شهرداری به شهروندان عزیز قرچک بود که به بهره برداری رسید.
تاریخ:
1401/06/12
تعداد بازدید:
708
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal