اطفای حریق در شهرک گلهای قرچک/ شش نفر مصدوم شدند
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قرچک از اطفای حریق در شهرک گلها خبر داد.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری  قرچک از اطفای حریق در شهرک گلها خبر داد.
 
به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، یوسف صاحبدل در این خصوص اظهار کرد: ساعت 20:13 دقیقه شب گذشته گزارش این آتش‌سوزی به ما داده شد، خوشبختانه به دلیل نزدیک بودن محل حریق به ایستگاه آتش‌نشانی توانستیم سریع به محل رسیده و مانع گسترش حریق شویم.
 
وی ادامه داد:  به دلیل شدت حریق تمام نیروهای خود که حدود پنج ایستگاه آتش‌نشانی بود به محل حادثه اعزام شد و مهار این آتش‌سوزی حدود سه ساعت زمان برد.
 
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری  قرچک خاطرنشان کرد: در این حادثه شش نفر مصدوم شدند که حال یک نفر از آن‌ها وخیم  گزارش‌شده است.
 
صاحبدل گفت: متأسفانه چند تن از نیروهای آتش‌نشانی به دلیل دودگرفتگی آسیب دیدند که خوشبختانه سریع به مراکز اورژانسی منتقل شدند.
 
وی اظهار کرد: این آتش‌سوزی مربوط به جایگاه سوخت شهرداری نبود در ساختمانی سه‌طبقه جنب جایگاه اتفاق افتاد که به دلیل اینکه گازوئیل در این ساختمان نگهداری می‌شد حریق شعله‌ور شده و ساختمان کامل در آتش سوخت.
 
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری  قرچک در پایان با اشاره به میزان خطر نگهداری این نوع مواد در منازل مسکونی بیان کرد: از مردم خواهشمندیم  با نگهداری موادی مانند گازوئیل و بنزین جان خود و هم‌وطنانشان را به خطر نیندازند.
تاریخ:
1401/05/05
تعداد بازدید:
140
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal