سومین دوره المپیاد ورزشی شهر قرچک برگزار می‌شود
شهردار قرچک از برگزاری سومین دوره المپیاد ورزشی شهر با عنوان جام خلیج‌فارس در 8 رشته ورزشی خبر داد.
شهردار قرچک از برگزاری سومین دوره المپیاد ورزشی شهر با عنوان جام خلیج‌فارس در 8 رشته ورزشی خبر داد.
 
به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، محسن خرمی شریف در جلسه هماهنگی برگزاری این المپیاد ورزشی، اظهار داشت: این المپیاد دو مرحله به‌صورت گسترده و باشکوه در سال‌های گذشته با حضور بیش از 2 هزار نفر شرکت‌کننده در سطح شهر قرچک برگزار شد که رضایت شهروندان را در پی داشت.
 
وی افزود: امسال نیز با توجه به اینکه ویروس منحوس کرونا کمتر شده، بنا داریم سومین دوره المپیاد ورزشی شهر قرچک بانام جام خلیج‌فارس، را پایه‌ریزی و برگزار کنیم.
 
این مدیر شهری بابیان اینکه این مسابقات در جهت فراهم کردن زمینه تفریحات سالم و مهیج برای خانواده‌ها است، بیان داشت: این المپیاد به‌صورت رایگان در 8 رشته ورزشی که شامل رشته‌های فوتسال نوجوانان، داژبال (وسطی)، دارت، شطرنج، فوتبال دستی، طناب‌کشی، پرتاب حلقه و طناب زنی به‌صورت انفرادی بانوان و آقایان و خانوادگی برگزار می شود.
 
شهردار قرچک گفت: با برنامه‌ریزی‌هایی صورت گرفته، به تیم‌ها و افراد برتر هر رشته در این المپیاد بزرگ ورزشی تندیس و هدایای نفیس اهدا خواهد شد و شرکت‌کنندگان جهت ثبت‌نام از تاریخ 3خرداد لغایت31 خرداد به سراهای محله شهرداری مراجعه و یا با شماره 4- 36151581 داخلی 128 و 127 واحد امور اجتماعی فرهنگی تماس حاصل فرمایند.
تاریخ:
1401/03/01
تعداد بازدید:
813
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal