پرداخت عوارض نوسازی شهرداری قرچک الکترونیکی شد
شهردار قرچک گفت: پرداخت عوارض نوسازی شهرداری قرچک الکترونیکی شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، محسن خرمی شریف در این خصوص اظهار کرد: در راستای حرکت به‌سوی تحقق شهر الکترونیک و سهولت در پرداخت عوارض شهرداری، امکان پرداخت الکترونیکی قبوض عوارض نوسازی شهروندان در این شهرداری برای نخستین بار امکان‌پذیر شده است.
 
وی افزود: به‌منظور حفظ سلامت شهروندان در شرایط شیوع ویروس کرونا، کاهش مراجعات مردمی، صرفه‌جویی در وقت و هزینه، پرداخت عوارض نوسازی مدیریت شهری قرچک به‌صورت الکترونیکی و غیرحضوری انجام می‌شود.
 
شهردار قرچک گفت: با توجه به انعقاد تفاهم‌نامه بین شهرداری و بانک ملی اداره امور شعب جنوب تهران ازاین‌پس شهروندان قرچکی می‌توانند با شناسه پرداخت و شناسه قبض درج‌شده بر روی فیش‌های نوسازی از درگاه‌های اینترنتی و کارت‌خوان‌ها و ... نسبت به پرداخت عوارض نوسازی اقدام کنند و با توجه به ایجاد زیرساخت لازم حداکثر ظرف 24 ساعت عوارض مربوطه در سامانه نوسازی ثبت می‌شود.
 
خرمی شریف در پایان خاطرنشان کرد: برای هر فیش نوسازی، شناسه قبض و شناسه پرداخت در نظر گرفته‌شده که پس از پرداخت، با استفاده از شماره پیگیری ارائه‌شده توسط هر یک از سامانه‌ها، در صورت مغایرت، قابل‌ردیابی خواهد بود.
تاریخ:
1401/02/19
تعداد بازدید:
1001
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:7
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal