آتش سوزی واحد مسکونی در قرچک بدون مصدوم
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قرچک از آتش سوزی واحد مسکونی در خیابان محمدآباد بدون مصدوم خبر داد.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قرچک از آتش سوزی واحد مسکونی در خیابان محمدآباد بدون مصدوم خبر داد.
 
به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، یوسف صاحبدل در این خصوص اظهار کرد: بعدازظهر امروز چهارشنبه ساعت 15:25 دقیقه یک مورد آتش سوزی به سامانه 125 سازمان آتش نشانی قرچک اعلام شد که نیروهای عملیاتی ایستگاه مرکزی و ایستگاه امداد و نجات بلافاصله به محل حادثه که در خیابان محمد آباد، کوچه مهدیه 29 بود اعزام شدند .
 
وی افزود: نیروهای عملیاتی پس از اعزام سریعاً اقدام به آبرسانی به طبقه سوم ساختمان مسکونی که آتش سوزی در آن روی داده بود کردند و ضمن اطفاء حریق ، سیلندر گاز مایع  شعله ور را نیز از داخل آتش خارج کردند.
 
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قرچک گفت: با اقدام به موقع آتش نشانان، از سرایت حریق به سایر واحدها و انفجار ناشی از سیلندر گاز مایع پیشگیری بعمل آمد .
 
صاحبدل بیان داشت: در این حادثه خوشبختانه مصدومی نداشت، آتش سوزی بعلت عدم رعایت نکات ایمنی در استفاده از سیلندر گاز مایع رخ داده بود .
 
وی در پایان خطاب به شهروندان، اظهار کرد: به شهروندان گرامی توصیه می گردد در نگهداری و استفاده از سیلندرهای گاز مایع و پیک نیک نکات ایمنی را رعایت کرده و از استفاده آنها در مجاورت مواد قابل اشتعال خودداری کرده و از بست و شیلنگ مناسب استفاده نمایند .
تاریخ:
1400/10/11
تعداد بازدید:
248
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal