سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قرچک منصوب شد
با حکم شهردار قرچک، سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قرچک منصوب شد.
با حکم شهردار قرچک، سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قرچک منصوب شد.
 
به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، طی حکمی از سوی محسن خرمی شریف شهردار قرچک، یوسف صاحبدل به‌عنوان سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قرچک منصوب شد.
 
محسن خرمی شریف شهردار قرچک در جلسه تکریم و معارفه سرپرست جدید سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری که با حضور معاونین، برگزار شد، اظهار کرد: سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی، نیروهای توانمندی را تربیت‌کرده است که امیدوارم باهم افزایی و همدلی در آموزش‌های تخصصی موفق‌تر باشند.
 
وی بروز رسانی ادوات و تجهیزات آتش‌نشانی را مهم عنوان کرد و افزود: به‌روز نگه‌داشتن تجهیزات و آمادگی نیروهای سازمان، اثربخش در خدمات بهتر برای شهروندان است.
 
شهردار قرچک گفت: سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قرچک کار خلاقانه و کنترل کردن موضوعات داخلی و اجرایی را مدنظر خود قرار دهد.
 
خرمی شریف آموزش به کارکنان این سازمان را مهم برشمرد و اظهار کرد: کارکنان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی باید دائماً در حال آموزش باشند تا آمادگی جسمی و حرفه‌ای داشته باشند تا در انجام امور محوله موفق عمل کنند.
 
وی تأکید کرد: شناسایی ساختمان‌هایی که حوادث خیر هستند و اماکن عمومی و ساختمان‌های که عمر مفید آنان پایان‌یافته در دستور کار سازمان باشد.
 
شهردار قرچک در پایان اظهار کرد: آقای مهدیزاده بیش از یک دهه در این سمت بودند که کارنامه خوبی ارائه دادند که از زحمات ایشان تقدیر میکنیم.
 
گفتنی است، از سوابق یوسف صاحبدل می‌توان، سرپرست شهرداری قرچک، معاونت خدمات شهری شهرداری و مدیرعامل سازمان اتوبوس‌رانی شهرستان قرچک اشاره کرد.
تاریخ:
1400/08/30
تعداد بازدید:
220
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal