کارنامه مدیریت شهری قرچک کم‌نظیر است
رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای شهر قرچک، کارنامه مدیریت شهری را کم‌نظیر توصیف کرد و گفت: فعالیت‌های عمرانی، رفاهی و خدماتی ارائه‌شده از سوی شهرداری و شورا، زبانزد مردم، حتی در شهرستان‌های هم‌جوار شده است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، مهدی زمانی افشار اظهار کرد: شورا و شهرداری قرچک با همدلی و سرعت دادن به امور در سال‌های اخیر، هر وعده‌ای که به مردم داده، عمل و کام مردم را شیرین کرده است.
 
وی اضافه کرد: اقدام‌های عمرانی زیاد، افزایش سرانه‌های فرهنگی، اجتماعی و تفریحی، به‌خصوص در حاشیه شهر، برای مردم شریف قرچک ملموس است.
 
رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای اسلامی شهر قرچک از بودجه نزدیک به 300 میلیاردی شهر قرچک در سال 1400 خبر داد و گفت: بودجه از 90 میلیارد تومان چهار سال پیش به 289 میلیارد تومان در سال آتی رسیده است.
 
زمانی افشار افزود: مصوبات منطقی بودجه ارائه‌شده شهرداری توسط شورای شهر در راستای نیازهای واقعی و همچنین در نظر گرفتن اقتصاد مقاومتی و سود و صرفه مردم است.
 
عضو دو دوره شورای شهر قرچک تصریح کرد: رویکرد شورای شهر و شهرداری بر مبنای محاسبات، پایه‌های علمی و استانداردهاست و همین امر باعث درخشان شدن عملکرد مجموعه مدیریت شهری قرچک در سطح شهرستان‌های استان تهران و رضایتمندی مردم شده است.
تاریخ:
1399/11/08
تعداد بازدید:
805
منبع:
روابط عمومی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal