فیلم سینمایی موقعیت مهدی در قرچک اکران شد
شهردار قرچک گفت: فیلم سینمایی موقعیت مهدی در پنج پرده برای هزار نفر به‌صورت رایگان اکران شد.
شهردار قرچک گفت: فیلم سینمایی موقعیت مهدی در پنج پرده برای هزار نفر به‌صورت رایگان اکران شد.
 
به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، محسن خرمی شریف در این خصوص اظهار کرد: فیلم سینمایی موقعیت مهدی زندگی‌نامه فرمانده لشکر عاشورا سردار شهید مهدی باکری در پنج پرده، از زمان آشنایی با همسرشان و ازدواجشان تا هنگام شهادت در کانون ملائک برای عموم شهروندان اکران شد.
 
وی افزود: با توجه به اینکه قرچک سینما ندارد، این اقدام باهدف کمک به مردم برای تماشای این فیلم سینمایی در خصوص زندگی شهید مهدی باکری به‌صورت رایگان انجام شد.
 
شهردار قرچک بابیان اینکه شهدا نقش ارزنده‌ای در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه دارند، خاطرنشان کرد: حمایت از آثار فاخر سینمایی و بسترسازی برای معرفی هرچه بهتر و بیشتر حماسه‌آفرینی‌های دلیرمردان و شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس از اهداف این اقدام فرهنگی بود.
 
خرمی شریف بیان داشت: اکران این فیلم در 5 پرده برای هزار نفر از مردم قرچک به‌صورت رایگان در کانون فرهنگی تربیتی ملائک اکران شد.
 
گفتنی است، در اکران یک شب این فیلم سینمایی، علیرضا فاتحی نژاد فرماندار، محسن خرمی شریف شهردار و برزگر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک حضور داشتند و این فیلم را در کنار عموم مردم مشاهده کردند.
تاریخ:
1401/01/30
تعداد بازدید:
93
منبع:
Powered by DorsaPortal