توضیحات روابط عمومی شهرداری قرچک در خصوص فیلم منتشر شده با عنوان درگیری ماموران سد معبر با دستفروشان در فضای مجازی
فیلمی که به تازگی و به صورت تقطیع شده از درگیری ماموران سدمعبر با یک راننده نیسان در فضای مجازی منتشر شده برخلاف توضیحات پیوست آن است ، تصاویر مربوط به درگیری یکی از افراد معلوم الحال و سابقه دار منطقه به دلایل شخصی با یکی ازپرسنل شهرداری است.
فیلمی که به تازگی و به صورت تقطیع شده  از درگیری ماموران سدمعبر با یک راننده نیسان در فضای مجازی منتشر شده برخلاف توضیحات پیوست آن است ، تصاویر مربوط به درگیری یکی از  افراد معلوم الحال و سابقه دار منطقه به دلایل شخصی با یکی ازپرسنل شهرداری است.
 
به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، لازم به ذکر است محل درگیری یکی مناطق خلوت شهر می باشد که محل تجمع دستفروشان نیست ، همانگونه که در فیلم‌ مشاهده می شود، افرادی با نیت قبلی آماده در گیری با فرد خاصی هستند که این موضوع  به هیچ عنوان مرتبط با دستفروشی و یا موضوعات مشابه مطرح شده در خبر نیست.
 
بی شک پخش این تصاویر با هدف تشویش اذهان عمومی صورت پذیرفته است، چون موضوع رسیدگی قانونی این نزاع در همان سال 1396 در دستور کار مراجع قضایی قرار گرفت و احکام صادره نیز موجود‌ می باشد.
 
لازم بذکر است در حال حاضر شهرداری قرچک در راستای تکریم و حمایت از اشتغال دستفروشان و از سویی ایجاد نظم  عدم‌تجمع و جلوگیری از اختلال در عبور و‌مرور عابرین و شهروندان، همچنین 6 نقطه در سطح شهر قرچک را برای استقرار این قشر و ایجاد روز بازارها ایجاد نموده است.
تاریخ:
1401/01/15
تعداد بازدید:
92
منبع:
Powered by DorsaPortal