اختصاص بودجه 430 میلیارد تومانی شهرداری/ راه اندازی شهربازی و احداث تفرجگاه پارک جنگلی در سال جدید/افتتاح پردیس سینمایی، پارک و سالن ورزشی پوئینک و فردیس، نمایشگاه دائمی، پایانه اتوبوس در سال 1401
شهردار قرچک به افزایش 40 درصدی بودجه سال 1401 شهرداری اشاره کرد و افزود: بودجه 1401 مصوب شده مدیریت شهری قرچک در حوزه های مختلف، 430 میلیارد تومان است.
شهردار قرچک به افزایش 40 درصدی بودجه سال 1401 شهرداری اشاره کرد و افزود: بودجه 1401 مصوب شده مدیریت شهری قرچک در حوزه های مختلف، 430 میلیارد تومان است.
 
به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، آخرین جلسه شورای معاونین شهرداری قرچک به ریاست محسن خرمی شریف شهردار و با حضور معاونین، مدیران مناطق، مدیران عامل سازمان ها و مدیران دوایر مختلف شهرداری در سالن اجتماعات مدیریت شهری برگزار شد.
 
محسن خرمی شریف شهردار قرچک در این جلسه با تبریک اعیاد شعبانیه، اظهارکرد: سالی که گذراندیم سال پرفراز و نشیب و خاصی بود که در این سال اقدامات خوبی در حوزه های مختلف به شهروندان ارائه شد.
 
وی افزود: در 5 سال گذشته کمربندی جنوبی، سراهای محله، سوله های مدیریت بحران، بهسازی معابر و پارک ها، جابجایی بارانداز تخلیه زباله، زمین های چمن مصنوعی فوتبال و دیگر اقدامات را به شهروندان ارائه دادیم که رضایت مندی مردم را در پیش داشت.
 
این مدیرشهری خاطر نشان کرد: احداث آرامستان که یکی از بزرگترین آرامستان های استان تهران است که در فاز اول مسیر این پروژه به طول 8 کیلومتر و سوله تطهیر آن به نتیجه رسیده است و تلاش داریم در سال 1401 این پروژه را به نتیحه برسانیم.
 
خرمی شریف در خصوص اقدامات مدیریت شهری در سال 1401، اظهارکرد: وظیفه کاری مدیران و کارکنان شهرداری در سال 1401 بسیار بیشتر است و باید در سال جدید خدمات بهتری به شهروندان ارائه کنیم.
 
شهردار قرچک گفت: در سال 1401 پروژه های مختلفی همچون پردیس سینمایی، سایت آرامستان، پایانه اتوبوس، کمربندی جنوبی، نمایشگاه دائمی، پارک و سوله ورزشی فردیس، پارک و سوله ورزشی پوئینک و بازگشایی محور فردیس به بهره برداری و اجرا خواهد رسید.
 
وی افزود: یکی از مهم‌ترین اقدامات مدیریت شهری بازگردانی پارک جنگلی زیباشهر و شهربازی به مجموعه شهری بود که در سال 1401 راه اندازی شهربازی و ایجاد تفرجگاه در این پارک خواهیم داشت.
 
شهردار قرچک به افزایش 40 درصدی بودجه سال 1401 شهرداری اشاره کرد و افزود: بودجه 1401 مصوب شده مدیریت شهری قرچک در حوزه های مختلف، 430 میلیارد تومان است.
 
خرمی شریف گفت: در حوزه فرهنگی با توجه به شیوع کرونا اقداماتی صورت گرفت و بنا داریم در سال جدید با توجه به واکسیناسین و کم شدن این بیماری منحوس وظیفه حوزه فرهنگی اجتماعی دو چندان خواهد شد.
 
این مدیرشهری بیان داشت: حوزه معاونت خدمات شهری در سال جدید باید سطح رضایت مندی شهروندان را مثل سالهای گذشته کسب کند و حتما موضوع پسماند زباله را بین شهروندان فرهنگ سازی و به اجرا برساند.
 
وی افزود: معاونت خدمات شهری و سازمان زیباسازی باید در سال جدید المان هایی که نصب می کند را به سمت مفهوم سازی جهت اطلاع شهروندان پیش ببرد.
 
خرمی شریف در ادامه اظهارکرد: در حوزه شهرسازی، بزرگترین معضل تبعیض که گذشته ها بوده را کم کنیم و در سال جدید واگذاری تراکم در همه مناطق مختلف شهر باشد و مهمترین اقدام این حوزه در سال 1401 سیستمی کردن خدمات شهرسازی برای شهروندان است که در این طرح مردم میتوانند به صورت اینترنتی خدمات خود را به ثبت و پیگیری نمایند.
 
شهردار قرچک به موضوع مهم اختصاص 70 درصد از زمین های ایتالران و سفالران به شهرداری اشاره کرد و افزود: مهمترین اقدام ما در حوزه شهرسازی تفکیک 2 پلاک ایتالران و سفالران در مرکز شهر بود که در این اقدام مهم 70 درصد این زمین ها در اختیار مدیریت شهری قرار گرفت که در این 2 پلاک سرانه فضای سبز، درمان و آموزشی به صورت ویژه دیده شده است.
 
وی در پایان ضمن تقدیر از شهروندان و کارکنان مدیریت شهری، اظهارکرد: مردم عزیز قرچک، فهیم و قدردان هستند و ما هرچه در توان داشته باشیم برای این عزیزان انجام خواهیم  داشت، امیدوارم با توجه به آنچه نخبگان، رسانه ها و شهروندان میگویند، قرچک در مسیر توسعه و پیشرفت است.
تاریخ:
1400/12/29
تعداد بازدید:
194
منبع:
Powered by DorsaPortal