فرزندان شهدای مدافع حرم قرچک تجلیل شدند
به همت شهرداری قرچک و به مناسبت روز میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر، فرزندان شهدای مدافع حرم شهرستان قرچک تجلیل شدند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، طی مراسمی که از سوی شهرداری قرچک به مناسبت روز میلاد امیرالمومنین حضرت علی(ع) و روز پدر با حضور حجت الاسلام اسماعیلی امام جمعه، بهمن خطیبی فرماندار، داود دوستی نژاد دادستان، سلطانی فرمانده سپاه، محسن خرمی شریف شهردار و آزمان کادری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد، از فرزندان شهدای مدافع حرم شهرستان تجلیل به عمل آمد.

محسن خرمی شریف شهردار قرچک در این مراسم با تبریک این روز فرخنده، اظهار کرد: چه اتفاق خوبی است که روز میلاد مولای متقیان حضرت علی(ع) و گرامیداشت روز پدر، تجلیل از فرزندان این شهدای گرانقدر گره خورده است.

وی افزود: از 14 خانواده بزرگوار شهدای والامقام مدافع حرم به ویژه فرزندان این عزیزان به این منظور که بگوییم در این شب با سعادت و همیشه در کنارشان هستیم تا کمتر جای خالی پدرانشان را حس بکنند با مسئولان شهرستان در کنارشان حضور پیدا کردیم.

حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک نیز در این مراسم گفت: ما امروز بر سر سفره و خوان ارزشمند شهدای والامقام نشسته ایم و مهمان بزرگواری آن ها هستیم.

وی افزود: امروز هر جایی به برکت خون شهدای انقلاب، دفاع مقدس و مدافع حرم می‌تواند منبع نورانیت باشد و این قدرت خون شهید است که اثر خود را دارد.

گفتنی است، در پایان این مراسم از تمامی فرزندان شهدای مدافع حرم شهرستان قرچک با اهدای لوح و هدایایی تقدیر به عمل آمد.
تاریخ:
1400/11/27
تعداد بازدید:
314
منبع:
Powered by DorsaPortal