شهردار قرچک مدیر نمونه شهرستان شد
در سومین جلسه شورای اداری، از شهردار قرچک به عنوان مدیر نمونه شهرستان قرچک تقدیر بعمل آمد.
در سومین جلسه شورای اداری، از شهردار قرچک به عنوان مدیر نمونه شهرستان قرچک تقدیر بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، در این جلسه که بهمن خطیبی فرماندار، حجت الاسلام اسماعیلی امام جمعه و حسین نوش آبادی نماینده مردم شهرستانهای قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس حضور داشتند از محسن خرمی شریف شهردار قرچک به پاس تلاش ها و خدمات ارزنده به شهروندان تجلیل به عمل آمد.

حجت‌الاسلام حجت‎الله اسماعیلی امام‎ جمعه شهرستان قرچک در این جلسه، اظهارکرد: دغدغه خداوند در رسالتی که به نبی مکرم اسلام(ص)، انبیا و اولیاء واگذار کرده و همچنین رسالت امیرالمؤمنین(ع) و حضرت زهرا(س) مدیریت صحیح جامعه بوده و یکی از برکات نظام اسلامی ایران، فرصت خدمتگزاری به مردم است اما صد حیف، مسئولیت آن‎قدر سنگین است که پاسخ‎گو نیستیم که باید عذر بخواهیم و از خداوند، شهدا و ائمه کمک بخواهیم تا غصه مردم را بخوریم و به آنان خدمت کنیم.

وی افزود: مسئولان تا فرصت دارند، باید بر مبنای آموزه‎های اسلام ناب محمدی به مردم خدمت‎رسانی کنند؛ چون اولاً این انقلاب اسلامی حاصل خون و ایثارگری صدها هزار شهید است و ثانیاً این نظام اسلامی باید زمینه‎ساز ظهور حضرت ولی‎عصر(عج) باشد.

امام‎ جمعه شهرستان قرچک خاطر نشان کرد: در نمازجمعه، شورای اداری دست به نقدی وجود دارد که باعث ارتباط مستقیم مدیران ولایی، انقلابی و دغدغه‎مند با مردم شریف شهرستان است؛ حضور بی‎واسطه در میدان، باعث لمس بیشتر و بهتر مشکلات است و در این راه، بنده به‎عنوان امام‎جمعه کمک‎حال مردم و مسئولان در حل معضلات شهرستان هستم.

گفتنی است، سومین جلسه شورای اداری شهرستان قرچک به ریاست بهمن خطیبی فرماندار و با حضور حجت‌الاسلام اسماعیلی امام جمعه، نوش‌آبادی نماینده مردم شهرستان‌های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای تامین، معاونین فرماندار، بخشدار مرکزی، محسن خرمی شریف شهردار و سایر مدیران ادارات برگزار شد.

تاریخ:
1400/11/03
تعداد بازدید:
365
منبع:
Powered by DorsaPortal