انفجار منزل مسکونی در داودآباد قرچک 2 مصدوم برجای گذاشت
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قرچک گفت: انفجار منزل مسکونی در داودآباد قرچک 2 مصدوم برجای گذاشت.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قرچک گفت: انفجار منزل مسکونی در داودآباد قرچک 2 مصدوم برجای گذاشت.
 
به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قرچک، یوسف صاحبدل گفت: بامداد امروز طی اطلاع رسانی شهروندان به سامانه 125 سازمان آتش نشانی در خصوص انفجار گاز در روستای داودآباد، بلافاصله در ساعت 5:45 دقیقه نیروهای عملیاتی ایستگاه شماره یک باقرآباد و ایستگاه امداد و نجات سازمان به محل حادثه اعزام شدند.
 
وی افزود: در این حادثه بعلت شدت انفجار یک واحد مسکونی قدیمی ساز بر اثر موج انفجار ناشی از گاز بطور کامل تخریب شده بود و دو نفر از اعضای خانواده در زیر این آوار محبوس شده بودند.
 
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی قرچک خاطرنشان کرد: نیروهای امدادی پس از رسیدن به محل، ضمن ایمن سازی محدوده حادثه و ارزیابی اولیه، بلافاصله اقدام به جستجو و نجات محبوسین زیر آوار کردند؛ که با تلاش بسیار موفق به خارج نمودن آنها شدند.
 
صاحبدل گفت: این حادثه مجموعاً دو نفر مصدوم داشت که پس از خارج نمودن آنها از زیر آوار ، به عوامل اورژانس تحویل داده شدند.
 
وی در پایان تاکید کرد: با توجه به فصلی که در آن قرار داریم و استفاده از گاز شهری و گاز مایع، بررسی سیستم ها، انشعابات گاز و وسایل گازسوز الزامی بوده و در صورت نقص در دستگاه و یا سیستم لوله کشی گاز، اتصالات و شیلنگ ها، آنها را اصلاح کنیم تا مانع از بروز اینگونه حوادث شویم.

تاریخ:
1400/09/28
تعداد بازدید:
180
منبع:
Powered by DorsaPortal