پرداختن به مسائل فرهنگی از مهم‌ترین برنامه‌های شهرداری قرچک است
شهردار قرچک گفت: پرداختن به مسائل فرهنگی از مهم‌ترین برنامه‌های شهرداری قرچک است.
شهردار قرچک گفت: پرداختن به مسائل فرهنگی از مهم‌ترین برنامه‌های شهرداری قرچک است.
 
به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، اصغر یوسفی مسئول فرهنگی اجتماعی شهرداری به همراه دیگر کارکنان این واحد با محسن خرمی شریف شهردار قرچک دیدار و گفتگو کردند.
 
اصغر یوسفی مسئول فرهنگی اجتماعی شهرداری در ابتدای این دیدار گزارشی از فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی در سطح شهرستان و همچنین ثبت‌نام  و شروع مجدد کلاس‌های سرای محله به شهردار قرچک ارائه کرد.
 
محسن خرمی شریف شهردار قرچک نیز در این دیدار نظم و انضباط کارکنان، احترام به شهروندان، استفاده از اساتید مجرب، ایده پردازی و ارائه کلاس‌های بروز در سراهای محله از مهم‌ترین برنامه‌های کارکنان واحد فرهنگی اجتماعی شهرداری عنوان کرد و افزود: شهروندان قرچکی نور چشم ما هستند و سرای محله می‌تواند پل ارتباطی مردم با مدیریت شهری باشد.
 
وی بابیان اینکه پرداختن به مسائل فرهنگی از مهم‌ترین برنامه‌های شهرداری است، گفت: سعی کردیم سرانه‌های فرهنگی را در 4 سال گذشته افزایش دهیم و هم‌اکنون زیرساخت‌ها آماده‌شده و حالا نوبت بهره‌برداری و خدمت به شهروندان در سراهای محله است.
 
این مدیر شهری بیان داشت: مجتمع سینمایی قرچک در زمینی به مساحت 10 هزار مترمربع و فرهنگسرای بزرگ شهر در زمینی به مساحت 15 هزار متر به همراه بخش‌های فرهنگی، هنری و تفریحی در حال احداث است.
خرمی شریف اظهار کرد: امیدواریم با اقدامات و پیگیری‌های صورت گرفته به‌زودی شاهد احداث این 2 مرکز فرهنگی باشیم و رضایتمندی شهروندان از برنامه‌های مورد پیگیری و اقدامات صورت گرفته از سوی مجموعه مدیریت شهری حاصل شود.
 
شهردار قرچک در پایان نسبت به برگزاری برنامه فرهنگی، مذهبی و جشنواره و تأکید کرد و از کارکنان واحد فرهنگی خواست با انجام این برنامه‌ها در سطح شهر لحظاتی شاد برای شهروندان رقم بزنند.
تاریخ:
1400/08/22
تعداد بازدید:
403
منبع:
Powered by DorsaPortal