عملیات پایانی جاده آرامستان قرچک/ پیشرفت 30 درصدی سایت آرامستان
شهردار قرچک از اجرای عملیات پایانی جاده آرامستان به طول 1400متر خبر داد و گفت: سایت آرامستان شهرستان قرچک پیشرفت 30 درصدی دارد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، شهردار قرچک از اجرای عملیات پایانی جاده آرامستان به طول 1400متر خبر داد  و گفت: سایت آرامستان شهرستان قرچک پیشرفت 30 درصدی دارد.
 
محسن خرمی شریف در جمع خبرنگاران با بیان اینکه 40 درصد بودجه سال 1400 شهرداری به پروژه‌های عمرانی اختصاص دارد، اظهار داشت: احداث آرامستان برای شهرستان از دغدغه‌های مدیریت شهری قرچک است که به امید خدا این مهم در حال انجام است که سایت آرامستان پیشرفت 30 درصدی دارد.

وی با بیان اینکه این آرامستان 150هکتار مساحت دارد، افزود: دیوار کشی پروژه آرامستان قرچک تا حدودی به اتمام رسیده و هم اکنون در حال اجرای جاده این آرامستان هستیم که کل مسیر آن 6500 متر است که 4900 متر آن اجرایی شده و 1400 متر آن در حال زیرسازی و آماده سازی برای آسفالت است.

شهردار قرچک در پایان با بیان اینکه سعی مان بر این است که جاده آرامستان که اعتبار آن 10 میلیارد تومان است را به زودی به اتمام برسانیم، بیان کرد: با تکمیل این پروژه، شهرستان قرچک تا سال‌ها از داشتن آرامستان بی‌نیاز خواهد شد که بعد اتمام مسیر این آرامستان وارد فاز بعدی احداث ساختمان اداری، سالن تطهیر و قطعه بندی قبور خواهیم شد.
تاریخ:
1400/02/27
تعداد بازدید:
291
منبع:
روابط عمومی
Powered by DorsaPortal