دعوت شهردار قرچک از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی
محسن خرمی شریف شهردار قرچک در پیامی از مردم شریف و فرهنگ‌دوست این شهرستان برای شرکت در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت بعمل آورد.
محسن خرمی شریف شهردار قرچک در پیامی از مردم شریف و فرهنگ‌دوست این شهرستان برای شرکت در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، در متن این پیام آمده است؛ با استعانت از امام مهربانی ها، حضرت علی بن موسی الرضا(ع) و به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در حال برگزاری است.

بدون شک کتاب ابزاری ارزشمند جهت ترویج فرهنگ رضوی است،همانگونه که آشنایی با سیره اهل بیت از دلایل بسیار مهم ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در میان اقسار مختلف مردم است.

این جشنواره راهکاری بسیار ارزشمند جهت ترویج فرهنگ کتابخوانی است، لذا تمام مردم فرهنگ دوست شریف شهرستان همچنین دانشجویان، دانش آموزان و فرهیختگان و عاشفان سیره اهل بیت عصمت و طهارت را به شرکت در این جشنواره دعوت می کنم. انشاالله از این طریق آشنایی هرچه بیشتر با ابعاد شخصیتی امام رضا(ع) آشنا شوند و از برکات معنوی این آشنایی در زندگی شخصی و اجتماعی بهره مند گردند.

از این‌رو به رسم چند سال اخیر، امسال نیز یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در قالب‌های متنوع و برای همه سنین، به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در حال اجرا بوده که همشهریان عزیز می‌توانند در این جشنواره که در دو بخش «فردی» و «خانوادگی» در بستر الکترونیک برگزار می‌شود با مطالعه منابع مرتبط، از طریق سامانه مسابقات الکترونیک کتابخوانی به نشانی www.samakpl.ir مشارکت داشته باشند.
تاریخ:
1400/06/13
تعداد بازدید:
30
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal