3 پروژه شهری قرچک با حضور معاون استاندار به بهره برداری رسید
3 پروژه شهری قرچک با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری به بهره برداری رسید.
3 پروژه شهری قرچک با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری به بهره برداری رسید.
 
به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، با حضور عبدالعلی چراغعلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، حجت الاسلام اسماعیلی امام جمعه، بهمن خطیبی فرماندار، حسین نوش آبادی نماینده مردم دیار 15 خرداد در مجلس ، محسن خرمی شریف شهردار و دیگر مسئولین، 3 پروژه شهری قرچک شامل جاده آرامستان، بهسازی و جاده دسترسی رودخانه لات‌آجی و پارک در شهرک پارس سرام با اعتباری بالغ بر 17 میلیارد و 900 میلیون تومان به بهره برداری رسید.
 
محسن خرمی شریف شهردار قرچک در این حاشیه افتتاح این پروژه ها در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: پروژه آرامستان قرچک پیشرفت خوبی دارد و مسیر دسترسی آن آسفالت و به بهره برداری رسید و بعد از افتتاح رسمی مراحل اجرای ساختمان های اداری، سالن تطهیر، قطعه بندی قبور و احداث فضای سبز آغاز خواهد شد.
 
شهردار قرچک خاطر نشان کرد: جاده آرامستان قرچک یکی از پروژه های مهم مدیریت شهری بود که به طول 6500 متر با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد و 700 میلیون تومان به بهره برداری رسید.
 
وی با بیان اینکه پروژه بهسازی و جاده دسترسی رودخانه لات‌آجی قرچک نیز به بهره برداری رسید، گفت: عملیات دیوارکشی و بهسازی رودخانه لات‌آجی با 422 متر طول و 12 متر عرض با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد تومان و خیابان کنارگذر رودخانه با 6 متر عرض و 422 متر طول و بیش از 830  میلیون تومان اعتبار صرف شد که 360 میلیون تومان برای آسفالت، 400 میلیون تومان برای جدول گذاری و 70 میلیون تومان برای زیرسازی نیز توسط معاون استاندار به بهره برداری رسید.
 
خرمی شریف از افتتاح پارک  پارس سرام خبر داد و افزود: این پارک به تازگی احداث شده و شامل امکانات رفاهی است که به مساحت 2 هزار مترمربع و کف پوش 700 متر با اعتباری بالغ بر 610 میلیون تومان افتتاح شد.
 
شهردار قرچک در پایان از بازدید ویژه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری از مجتمع پردیس سینمایی خبر داد و گفت: معاون استاندار در سفر به شهرستان قرچک به صورت ویژه از پروژه بزرگ پردیس سینمایی بازید کرد تا در جریان این پروژه 10 هزار مترمربعی با زیربنای یک هزار مترمربع  که شامل بخش‌های فرهنگی، هنری و تفریحی است قرار گیرد.
تاریخ:
1400/06/13
تعداد بازدید:
52
منبع:
روابط عمومی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal