اتمام عملیات بهسازی رودخانه لات‌آجی قرچک/ایجاد دسترسی از کمربندی سردار شهید سلیمانی به بلوار امام خمینی(ره)
شهردار قرچک از اتمام عملیات بهسازی رودخانه لات‌آجی قرچک خبر داد و گفت: با ایجاد خیابان کنارگذر رودخانه لات‌آجی، دسترسی از کمربندی سردار شهید سلیمانی به بلوار امام خمینی(ره) تردد وسایل نقلیه در این مسیر تسهیل داد.
شهردار قرچک از اتمام عملیات بهسازی رودخانه لات‌آجی قرچک خبر داد و گفت: با ایجاد خیابان کنارگذر رودخانه لات‌آجی، دسترسی از کمربندی سردار شهید سلیمانی به بلوار امام خمینی(ره) تردد وسایل نقلیه در این مسیر تسهیل داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، محسن خرمی شریف دراین خصوص اظهار کرد: به منظور ایمن سازی و جلوگیری از هرگونه آبگرفتگی، دیواره سنگی در دو طرف مسیل رودخانه لات آجی انجام شده است و عملیات بتن ریزی اجرای فوندانسیون کف نیز به اتمام رسیده است.

وی افزود: احداث این دیواره باعث می شود که در سیلاب ها، آب بدرستی به سمت خارج شهر هدایت شود و مشکلی از نظر آبگرفتگی های احتمالی در این نقطه از شهر نداشته باشیم.

شهردار قرچک با بیان اینکه در زمان بارش‌های شدید یکی از مهمترین دلایل طغیان و آبگرفتگی عدم لایروبی درست کانال‌ها و رودخانه‌های زیرزمینی است، اضافه کرد: امسال با استفاده از برنامه زمانبندی عملیات دیوارکشی و بهسازی رودخانه لات‌آجی از بلوار امام خمینی(ره) تا کمربندی سردار شهید سلیمانی با 422 متر طول و 12 متر عرض با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد تومان به اتمام رسید.

وی از ایجاد دسترسی از کمربندی سردار شهید سلیمانی به بلوار امام خمینی(ره) خبر داد و اظهار کرد: شهروندان برای تردد و دسترسی از کمربندی سردار شهید سلیمانی به بلوار امام خمینی(ره) دچارمشکل بودند که احداث این خیابان رفت و آمد آنها را تسهیل داد.

وی افزود: همزمان با  بهسازی رودخانه لات آجی برای سهولت در تردد و دسترسی آسان شهروندان، عملیات احداث خیابان کنارگذر رودخانه در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفت که هم اکنون این محور در حال آسفالت است و برای تردد باز خواهد شد.

خرمی شریف در پایان اظهار کرد: این خیابان 6 متر عرض و 422 متر طول دارد و برای احداث این خیابان بیش از 830  میلیون تومان اعتبار صرف شده است که 360 میلیون تومان برای آسفالت، 400 میلیون تومان برای جدول گذاری و 70 میلیون تومان برای زیرسازی هزینه شده است.
تاریخ:
1400/04/06
تعداد بازدید:
201
منبع:
روابط عمومی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal