اختصاص 50 فضای تبلیغاتی مناسب در قرچک به نامزدهای انتخابات
شهردار قرچک گفت: هم‌زمان با آغاز زمان رسمی تبلیغات انتخابات 50 فضای خاص تبلیغات در معابر شهر قرچک ایجاد شد.
شهردار قرچک گفت: هم‌زمان با آغاز زمان رسمی تبلیغات انتخابات 50 فضای خاص تبلیغات در معابر شهر قرچک ایجاد شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، محسن خرمی شریف در این خصوص، اظهار کرد: با توجه به آغاز تبلیغات برای سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و دومین میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، مدیری شهری نسبت به ایجاد فضای مناسب برای تبلیغات نامزدها اقدام کرده است.

وی افزود: سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری قرچک برای جلوگیری از آسیب تبلیغات به سطح شهر و ایجاد آلودگی‌های بصری، بیش از 50 نقطه مختلف شهر و نواحی منفصل شهری به متراژ یک هزار مترمربع معین کرده تا کاندیداها بتوانند بر روی آن تبلیغات خود را نصب و در معرض عموم بگذارند.

شهردار قرچک گفت: 10 نقطه مهم فضای تبلیغاتی در سطح شهر به آدرس روبریو پارک ولایت ابتدای بلوار فردیس، جنب بانک سپه سابق نبش خیابان باهنر، ورودی کمربندی جنوبی(سردار شهید علیزاده) در میدان شهید ستاری، روبروی ساختمان مرکزی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری، میدان امام خمینی(ره)، نبش خیابان یاس سفید، میدان 15 خرداد نبش  کمربندی جنوبی(سردار شهید علیزاده)، روبروی فرمانداری، شهرک طلائیه میدان گل گندم و میدان نون و قلم نبش پارک اقبال لاهوری می باشد.

خرمی شریف تأکید کرد: به گروه‌ها، احزاب و داوطلبان انتخابات 28 خرداد 1400 و هواداران آن‌ها توصیه‌شده است از این فضاهای تبلیغاتی برای معرفی نامزد و یا نامزدهای انتخاباتی خود استفاده و حوزه مدیریت شهری را در حفظ سیمای شهری یاری نمایند‌.

وی در پایان اظهار کرد: شهرداری قرچک با تمام توان در حال آماده‌سازی شهر برای تبلیغات انتخاباتی است و امیدواریم شاهد انتخاباتی پُرشور در کنار رعایت انضباط و زیبایی شهر از سوی نامزدها انتخابات باشیم.

گفتنی است، انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و دومین میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری روز جمعه 28 خرداد برگزار می‌شود.
تاریخ:
1400/03/20
تعداد بازدید:
149
منبع:
روابط عمومی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal