به زودی عملیات اجرایی احداث سالن ورزشی فردیس آغاز می شود
شهردار قرچک با تأکید بر ضرورت توجه به حوزه ورزش و ارتقای سرانه‌های ورزشی در سطح شهر، گفت: به زودی عملیات اجرایی احداث سالن ورزشی در منطقه فردیس آغاز خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، محسن خرمی شریف بابیان اینکه این سالن ورزشی باهدف افزایش سرانه‌های ورزشی احداث می‌شود، اظهار کرد: به‌منظور ارج نهادن به جایگاه ورزش و افزایش سطح آمادگی جسمانی، سلامت جامعه و در راستای توزیع عادلانه خدمات به تمامی شهروندان ضرورت دارد در این منطقه کم برخوردار اقدامات عمرانی صورت گیرد.

وی افزود: سرانه ورزشی و توزیع عادلانه خدمات به تمامی شهروندان بنا بر موقعیتی که هرکدام از مناطق شهری در آن قرارگرفته‌اند، باید توزیع شود و در منطقه فردیس قرچک، هیچ سالن ورزشی وجود نداشت که با احداث این سالن ورزشی  جوانان و علاقه‌مندان این منطقه می‌توانند از امکانات ورزشی استفاده کنند.

شهردار قرچک خاطرنشان کرد: این سالن ورزشی به‌گونه‌ای ساخته می‌شود که امکان انجام تمامی ورزش‌های توپی مانند والیبال و بسکتبال و فوتسال و هندبال در آن فراهم باشد.

خرمی شریف بیان داشت: این سالن ورزشی با برآورد هزینه تقریبی یک میلیارد و 60 میلیون تومان به مساحت 930 مترمربع احداث می شود.

وی در پایان اظهار کرد: شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک با احداث سالن ورزشی بانوان و 11 زمین چمن مصنوعی در مناطق مختلف شهر گام بزرگی در راه توسعه و اعتلای ورزش برداشته است.
تاریخ:
1400/03/04
تعداد بازدید:
215
منبع:
روابط عمومی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal