نصب 70 تابلوی هدایت مسیر جدید در معابر قرچک/تابلو هدایت مسیر ادارات نصب شد
شهردار قرچک از نصب 70 تابلوی هدایت مسیر جدید در معابرسطح شهر خبر داد وگفت: تابلو هدایت مسیر ادارات شهرستان جهت اطلاع شهروندان نصب شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، محسن خرمی شریف در این خصوص گفت: به منظور بهبود منظر شهری و نوسازی المان های شهری، تابلوهای هدایت مسیر و معرفی ابنیه اداری شهر در معابر اصلی شهر قرچک نصب شد.
وی افزود: یکی از اهداف اساسی بکارگیری تابلوهای راهنمای هدایت مسیر در سطح شهر، هدایت رانندگان است به نحوی که در کمترین زمان بتوانند تصمیم گیری و تعیین مسیر کنند.

شهردار قرچک گفت: در راستای افزایش رضایت شهروندان و زیباسازی فضای عمومی شهر حدود 115 تابلوی هدایت مسیر معابر در سطح شهر شامل تابلوی پرچمی، جهت نمای جانبی، جهت نمای بالای سر و تابلوهای پیش آگاهی مسیرها (دروازه ای) به ارزش تقریبی یک میلیارد و 658 میلیون تومان در سطح شهر قرچک است.

خرمی شریف گفت: تعداد 17 مورد تابلو ادارات شهرستان با اعتبار 108 میلیون تومان و 53 مورد این تابلوی هدایت مسیر با اعتبار یک میلیارد و 250 میلیون تومان در سال 99 و 1400 در معابر سطح شهر نصب شده که 45 مورد این تابلوها با اعتبار 300 میلیون تومان مربوط به سال 98 است.
تاریخ:
1400/02/22
تعداد بازدید:
163
منبع:
روابط عمومی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal