ایجاد مرکز تفریحی و توریستی در پارک جنگلی قرچک
شهردار قرچک از ایجاد مرکز تفریحی و توریستی در پارک بزرگ جنگلی زیباشهر این شهر خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، محسن خرمی شریف در این خصوص در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: ایجاد مرکز تفریحی و توریستی در پارک جنگلی زیباشهر این شهر در حالی طرح های مطاعاتی آن آغاز شده که اجرای این طرح جهشی عظیم در توسعه تفریحی و توریستی این شهرستان خواهد داشت.
 
وی اجرای این پروژه را یک اقدام ارزشمند در حوزه حوزه گردشگری و تفریحی دانست و افزود: ایجاد مرکز تفریحی و توریستی در این پارک بزرگ جنگلی علاوه بر ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی، به ایجاد فضاهای بیشتر تفریحی برای مردم نیز کمک می‌کند.
 
خرمی شریف با بیان اینکه چندی پیش پارک جنگلی این شهر توسط اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران به شهرداری واگذار شد، اظهار کرد: مدیریت پارک جنگلی 37.5 هکتاری این شهرستان به ارزش 500 میلیارد تومان با توجه به اصل 44 قانون اساسی به شهرداری قرچک واگذار شد و ما نیز اقدام به ایجاد مرکز تفریحی و توریستی خواهیم کرد.
 
شهردار قرچک بیان داشت: ایجاد مرکز تفریحی و توریستی در پارک جنگلی قرچک نه تنها به سود مردم بلکه به نفع شهرداری و شورای اسلامی شهر نیز است.
 
وی در پایان با بیان اینکه توسعه و ارتقای فضای سبز از رویکردهای اصلی مدیریت شهری قرچک است، اظهار کرد: ایجاد مرکز تفریحی و توریستی در پارک‌ بزرگ جنگلی قرچک با امکانات مناسب رفاهی و تفریحی در رونق گردشگری و ایجاد محیط خوب برای استفاده شهروندان بسیار مهم و موثر است.
تاریخ:
1400/02/19
تعداد بازدید:
267
منبع:
روابط عمومی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal