668 پرونده ملاقات مردمی قرچک تا پایان سال 99 بسته شد
شهردار قرچک گفت: به همت روابط عمومی و اداره بازرسی و رسیدگی به شکایات شهرداری قرچک از نوروز 99 تا آخرین هفته سال، 668 پرونده ملاقات مردمی به سرانجام رسیده است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، محسن خرمی شریف در این خصوص اظهارکرد: علیرغم شرایط کرونایی در سال گذشته جلسات ملاقات مردمی به صورت چهره به چهره شهروندان با محسن خرمی شریف شهردار برگزار و در 30 جلسه، مشکلات 668 نفر از شهروندان بررسی شد.
 
وی افزود: طبق آمار مشکلات شهری مراجعه کنندگان در این جلسات، مربوط به حوزه شهرسازی، حوزه املاک، کمیسیون ماده 100، امور اداری و مالی، فرهنگی و اجتماعی و خدمات شهری بود که دستور لازم براساس ضوابط و مقررات قانونی در راستای رفع مشکلات شهروندان به معاونت ها و واحد های مربوطه صادر شده است.

شهردار قرچک در پایان بیان داشت: شهروندان قرچکی می‌توانند در سال 1400 به منظور هماهنگی برای حضور در جلسات ملاقات با بنده و طرح مسائل و مشکلات خود با شماره تلفن‌های 4- 36151580 داخلی 183 واحد روابط عمومی تماس حاصل کنند.

گفتنی است، جلب رضایت شهروندان و ارتباط بدون واسطه مردم با شهردار و تکریم ارباب رجوع از اهداف برگزاری جلسات ملاقات مردمی با مدیریت شهری است.
تاریخ:
1400/01/17
تعداد بازدید:
21
منبع:
روابط عمومی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal