شهری آباد خواهد شد که مسئولان دلسوزی داشته باشد/استفاده از امکانات شهرداری برای کاندیداهای خاص ممنوع است
شهردار قرچک گفت: استفاده از امکانات مجموعه شهرداری برای کاندیداهای خاص ممنوع است و همکاران شهرداری که میخواهند نامزد انتخابات شوند از امکانات مجموعه سوء استفاده نکنند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، محسن خرمی شریف در جلسه شورای معاونین شهرداری قرچک که با حضور معاونین، مدیران مناطق، مدیران عامل سازمانها و مدیران دوایر مدیریت شهری در سالن اجتماعات شهرداری برگزار شد، با بیان اینکه شهرداری قرچک سالی پر کار در سال 99 با توجه به شیوع بیماری کرونا پشت سر گذاشت، گفت: در وضعیت پیش آمده ناشی از شیوع ویروس کرونا که همه دستگاه‌ها و نهادها با مسوولیت‌پذیری و مشارکت فعال پای در عرصه خدمت‌رسانی و مقابله با این بیماری نهادند، شهرداری قرچک نیز با تنوع فعالیت‌ها و گستره خدمات، حضور موثر و ارزشمندی در این عرصه داشت و با برنامه‌ریزی صحیح و به موقع و بسیج امکانات و تجهیزات، برگی به دفتر خدمات و افتخارات مدیریت شهری افزود.
 
وی با بیان اینکه  پروژه های عمرانی خوبی در سال 99 به ثمر نشست، افزود: بنا داریم در حوزه عمرانی و خدماتی و هزینه بودجه مصوب با یک برنامه‌ریزی دقیق، کارآمد و موثر گام برداریم و با توجه به اینکه امسال سال آخر فعالیت شورای پنجم است، باید بیشتر پروژه‌های نیمه تمام را به اتمام برسانیم و برای آن از کمک همه دستگاه‌ها بهره بگیریم.
 
شهردار قرچک خاطر نشان کرد: در این راهی که پشت سر گذاشتیم امیدواریم که رضایتمندی شهروندان را در پی داشته باشد و بر این واقف هستم مجموعه شهرداری دلسوزانه کار کرده تا این خدمات ارزنده به مردم ارائه شود و همه معاونین و کارکنان دست به دست هم دادند تا کار ارباب رجوع روی زمین نماند.
 
خرمی شریف بیان داشت: سال 1400 را در شرایطی باید آغاز کنیم که انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا را در پیش خواهیم داشت و مدیریت شهری نیز یک پای برگزاری انتخابات است.
 
وی تاکید کرد: سال 1400 با توجه به برگزاری انتخابات برنامه های حوزه های مختلف را طوری برنامه ریزی کنید که کارها و عملکرد مدیریت شهری به سمت سوی کاندیداهای خاصی نرود.
 
شهردار قرچک اظهار کرد: استفاده از امکانات مجموعه شهرداری برای کاندیداهای خاص ممنوع است و همکاران شهرداری که میخواهند نامزد انتخابات شوند از امکانات مجموعه سوء استفاده نکنند.
 
خرمی شریف با بیان اینکه شروع فاز دوم کمربندی شمالی قرچک در سال 1400 استارت خواهد خورد، افزود: بودجه 1400 را تدوین کردیم و به شورای اسلامی شهر ارسال و در حال بررسی است، برخی پروژه های باقی مانده نیازمند بودجه 1400 و برخی نیز نیازمند کمک استان در منابع مالی است.
 
وی در پایان با بیان اینکه شهری آباد خواهد شد که مسئولان دلسوزی داشته باشد، اظهار کرد: برخی خدمات دیگر شهرداری باید طبق روال کاری در جهت رفاه حال شهروندان به صورت مستمر انجام شود و این خدمات از وظایف ذاتی مدیریت شهری است که نباید روی زمین بماند.
 
گفتنی است، جلسه شورای معاونین شهرداری قرچک به ریاست محسن خرمی شریف شهردار و با حضور معاونین، مدیران مناطق، مدیران عامل سازمانها و مدیران دوایر مدیریت شهری در سالن اجتماعات شهرداری برگزار شد.
 
در پایان این جلسه، توسط محسن خرمی شریف شهردار از زحمات بی دریغ و ارزنده "سید جمال محمدی" مسئول سابق اداره حراست شهرداری قرچک تقدیر به عمل آمد.
تاریخ:
1399/12/16
تعداد بازدید:
245
منبع:
روابط عمومی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal