وقوع 271 مورد حادثه و حریق در دی و بهمن قرچک/بیشترین حوادث رخ داده آتش‌سوزی ضایعات
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قرچک گفت: تعداد 271 مورد انواع حوادث رخ داده در دی و بهمن ماه سال جاری توسط ماموران سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قرچک عملیاتی شده است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، داود مهدیزاده در این خصوص، اظهار داشت: آتش‌نشانان در این مدت به 127 مورد حوادث آتش‌سوزی و 144 مورد عملیات امداد و نجات و بازدید های ایمنی اعزام شدند.

وی بیان داشت: بیشترین آمار حوادث در این ماه ها با 68 مورد آتش سوزی ضایعات و نیزارها، 43 مورد مربوط به حوادث محبوسین در آسانسور و اماکن مختلف بوده است که علت اصلی آن قطع برق بود، همچنین آتش سوزی منازل مسکونی تعداد 16 مورد و 3 مورد آتش سوزی واحد های تجاری، 22 مورد زنده گیری حیوانات، یک مورد نجات یک قلاده سگ از چاه و 10 مورد آتش سوزی وسایل نقلیه نیز عملیاتی شده است.

مدیرعامل آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قرچک در خصوص حوادث پایانی سال که همواره باعث خسارات جانی و مالی فراوان میشود، ازشهروندان درخواست کرد: در زمان خانه تکانی نکات ایمنی را رعایت کرده تا از حوادث مربوط به این فصل کاسته شود و در نظافت و خانه تکانی از ترکیب مواد شوینده با یکدیگر خودداری کرده و از مایعات و محلول های قابل اشتعال نظیر تینر و بنزین برای پاک کردن سطوح و البسه روغنی و رنگی شده در فضای بسته به هیچ عنوان استفاده نکنند .
تاریخ:
1399/12/11
تعداد بازدید:
167
منبع:
روابط عمومی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal