3 هزار تابلو راهنمایی و علائم ترافیکی در قرچک نصب و تعویض شد
معاون حمل و نقل و ترافیک فرمانداری قرچک از نصب و تعویض 3 هزار تابلو راهنمایی و علائم ترافیکی در معابر اصلی و فرعی شهر قرچک طی 6 ماهه گذشته خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، محمد اسفندسر در این خصوص گفت: به منظور استاندارد سازی و ایمن سازی معابر اصلی و فرعی سطح شهر، طی بازدیدهای میدانی صورت گرفته توسط کارشناسان حوزه ترافیکی، عملیات جانمایی و نصب تابلوهای ترافیکی در معابر و بلوارهای اصلی سطح شهر انجام شد.

وی با بیان اینکه رویکرد مدیریت شهری در خصوص نصب و جانمایی تابلوها و علائم راهنمایی و رانندگی، زمینه‌سازی برای ایمنی و روان سازی حجم ترافیک است، افزود: علاوه بر رسیدگی و ساماندهی به علائم و تابلوهای ترافیکی، اقداماتی از قبیل رنگ آمیزی سرعتگیرها، خطوط عابر پیاده، اصلاح تابلوهای هدایت مسیر و جانمایی سرعتگیرها نیز از جمله اقداماتی است که به صورت مستمر توسط این حوزه در سطح شهر اجرایی شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قرچک در پایان اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون 3 هزار تابلوی راهنمایی، علائم ترافیکی و هدایت مسیر که 58 مورد تابلو هدایت مسیر و 400 مورد علائم ترافیکی استوانه ای، 625 تابلو ترافیکی، 1816 مورد گل میخ، 96 مورد فنس در تپه پوئینک و 5 عدد سرعتگیر در راستای افزایش ضریب ایمنی در شهر قرچک نصب و یا تعویض شد.
تاریخ:
1399/09/08
تعداد بازدید:
144
منبع:
روابط عمومی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal