شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۸/۳/۲
/
/ از ابتدای سال 97 تاکنون؛ بیش از 600 نفر با شهردار قرچک ملاقات کردند
/

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک، در سی و پنجمین جلسه ملاقات مردمی، محسن خرمی شریف شهردار قرچک با شهروندان دیدار و به مشکلات آنان رسیدگی کرد.

پیرو ملاقات روزهای دوشنبه و در راستای رسیدگی به مشکلات و درخواست‌های شهروندان شهردار قرچک به همراه معاونین با شهروندان ملاقات و به بررسی مشکلات آنان پرداخت.

محسن خرمی شریف در حاشیه برگزاری سی و پنجمین جلسه ملاقات مردمی ضمن عرض تسلیت شهادت حضرت فاطمه (س) اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین وظایف مسؤولین ایجاد ارتباطات دوسویه مردمی است. به لحاظ اهمیت این موضوع، ارتباطات مردمی از میان سایر برنامه‌های تعریف‌شده مسؤولین نمایان‌تر و بارزتر است.

وی افزود: پاسخگویی و رسیدگی به مشکلات مردم جزء وظایف ذاتی مدیریت شهری قرچک است که حساسیت این مسئله در شهرداری به دلیل گسترده بودن وظایف و خدماتی که دارد، بیش از سایر دستگاه‌ها است.

این مدیر شهری تصریح کرد: سعی‌مان این بود به‌عنوان خدمت‌گزار مردم ارتباط نزدیکی با مردم داشته باشیم و تاکنون هم تلاش فراوانی با کمک مدیران شهرداری برای جلب رضایت مردم انجام‌شده است و امیدوارم این ارتباط نزدیک با مردم در آینده بیشتر و قوی‌تر شود.

شهردار قرچک در پایان افزود: از ابتدای سال 97 تاکنون مشکلات بیش از 600 نفر از شهروندان قرچکی در ملاقات عمومی بررسی‌شده است و سعی‌مان بر این بود که به این عزیزان خدمت کنیم.

گفتنی است، دوشنبه‌های هر هفته، شهردار قرچک با پذیرش درخواست شهروندان و صدور دستورات لازم در این زمینه، پاسخگوی شهروندان است.

از ابتدای سال 97 تاکنون؛ بیش از 600 نفر با شهردار قرچک ملاقات کردند
1397/11/01
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal