شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۸/۴/۶
/
/ شریف خبر داد؛ اجرای بیش از 5 هزار مترمربع کف‌پوش در سطح شهر قرچک
/

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک، محسن خرمی شریف در این خصوص اظهار داشت: عملیات مناسب‌سازی معابر اعم از بهسازی، پیاده‌روسازی و اصلاح هندسی در سطح شهر قرچک اجرا شد.

وی افزود: خوشبختانه اقدامات مطلوبی به‌منظور تسهیل تردد شهروندان و بخصوص افراد معلول و جانباز در سطح شهر انجام‌شده است که ازجمله آن‌ها می‌توان به مناسب‌سازی پیاده‌روها، هم‌سطح سازی رفیوژ برخی نقاط بلوارها جهت تسهیل در تردد به همراه نصب مانع فلزی عبور موتورسیکلت، ایجاد رمپ برای تسهیل در تردد به فضاها و بخش‌های مختلف بوستان‌ها، مناسب‌سازی ابنیه و ساختمان‌های اداری شهرداری مناطق و... اشاره کرد.

خرمی شریف تصریح کرد: این اقدامات در خصوص مناسب‌سازی معابر سطح شهر در سایر نقاط و دیگر پروژه‌های عمرانی نیز لحاظ خواهد شد و مجموعه شهرداری خود را ملزم به مناسب‌سازی معابر و فضاهای شهری می‌داند.

شهردار قرچک بابیان اینکه اجرای این طرح‌ باهدف تسهیل در رفت‌و‌آمد و بهبود سیمای شهر اجرا می‌شود، افزود: مدیریت شهری قرچک در جهت خدمت کردن به شهروندان با تمام توان تلاش می‌کند و خود را مسؤول رسیدگی به مسائل و مشکلات شهروندان می‌داند.

وی در پایان از شهروندان خواست هرگونه انتقاد و یا پیشنهادی دارند با سامانه مدیریت شهری 137 در میان بگذارند تا هر چه زودتر به مشکلات آن‌ها رسیدگی شود.

شریف خبر داد؛ اجرای بیش از 5 هزار مترمربع کف‌پوش در سطح شهر قرچک
1397/10/18
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal