شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۸/۴/۶
/
/ 2 سرای محله قرچک بااعتبار20 میلیارد ریال در دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد
/

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک، محسن خرمی شریف در این خصوص اظهار داشت: با توجه به نیاز شهر قرچک به مراکز فرهنگی و استفاده شهروندان از سرای محله، این مهم در دهه فجر به نتیجه خواهد رسید و شاهد افزایش سرانه فرهنگی خواهیم بود.

وی بابیان اینکه سرای محله نقش مهمی در توسعه فضای فرهنگی جامعه دارد، افزود: وجود سرای محله و فعالیت آن در سطح شهر می‌تواند در کاهش آسیب‌های اجتماعی کمک شایانی کند.

این مدیر شهری بابیان اینکه سرای محله از مهم‌ترین بستر تقویت و ترویج مشارکت مردم در محله‌های شهری است، افزود: سراهای محله مشارکت اهالی را در حوزه‌های اجتماعی،‌ آموزشی، ‌توانمندسازی،‌ سلامت و محیط‌زیست و مدیریت بحران امکان‌پذیر می‌کند.

شهردار قرچک بیان داشت: این 2 سرای محله بااعتباری بالغ‌بر 20 میلیارد ریال از منابع مالی شهرداری و هرکدام به مساحت 220 مترمربع در 2 طبقه به بهره‌برداری خواهد رسید.

خرمی شریف بابیان اینکه این پروژه هم‌اکنون 95 در صد پیشرفت فیزیکی دارد، خاطرنشان کرد: سرای محله ولیعصر(عج) و 15 خرداد در 2 طبقه با ظرفیت 24 کلاس در محل پارک‌های ولیعصر(عج) و 15 خرداد احداث‌شده و افتتاح می‌شود.

وی بیان داشت: این پروژه با حضور رئیس سازمان برنامه‌وبودجه استان تهران به زمین خورد که با پیگیری‌های مستمر مدیریت شهری قرچک به‌زودی افتتاح و مورداستفاده شهروندان قرار گیرد.

2 سرای محله قرچک بااعتبار20 میلیارد ریال در دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد
1397/10/18
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal