شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۸/۴/۶
/
/ جدول‌گذاری و بهسازی بیش از 14 هزار مترمربع از انهار فرسوده شهر قرچک
/

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک، محسن خرمی شریف در این خصوص اظهار داشت: در 9 ماهه گذشته سال 97 تاکنون بیش از14 هزار مترمربع از انهار فرسوده معابر سطح شهر بهسازی و جدول‌گذاری شده است.

وی افزود: با توجه به اینکه در برخی از نقاط شهر قرچک جداول فرسوده و غیرقابل استفاده‌شده و متأسفانه آب‌های سطحی منازل در خیابان و معابر جاری است، بهسازی و بازسازی جداول در دستور کار قرارگرفته است.

شهردار قرچک بیان داشت: عملیات جدول‌گذاری و بهسازی منطقه 1 که از طریق سامانه 137 گزارش‌شده بود، منطقه 3، خیابان اصلی لشگری و کوچه‌های ولیعصر 3 و 5 منطقه 1، جاده سلامت، خیابان‌های اصلی باهنر، مهدیه 24، شهرک طلاییه، سرای محله منطقه 3، و فاز دوم معابر منطقه 3 انجام‌شده است.

خرمی شریف با اشاره به اینکه جدول‌گذاری و بهسازی معابر شهر به لحاظ تأثیرگذاری بر فضای ارتباطی شهر مهم است و گفت: ساماندهی و رفع نواقص جداول در سطح معابر شهر از اقدامات خدمات‌رسانی مدیریت شهری به شهروندان است.

این مدیر شهری خاطرنشان کرد: تسهیل در عبور و مرور، ساماندهی و زیباسازی فضاهای شهری و مناسب‌سازی پیاده‌روها و افزایش خدمات‌رسانی به شهروندان ازجمله اهداف این‌گونه اقدامات به شمار می‌رود.

شهردار قرچک در پایان از مردم خواست مشکلات و درخواست‌های خود را با سامانه 137 پل ارتباطی شهروندان با مدیریت شهری مطرح کنند تا در اسرع وقت به مشکلات آن‌ها رسیدگی شود.

جدول‌گذاری و بهسازی بیش از 14 هزار مترمربع از انهار فرسوده شهر قرچک
1397/10/11
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal