شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۸/۴/۶
/
/ ملاقات مردمی گره‌گشای مشکلات شهروندان قرچکی
/
 
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک، در راستای نهضت پاسخگویی و طرح تکریم ارباب‌رجوع، سی و دومین جلسه ملاقات عمومی شهردار قرچک با شهروندان برگزار شد.

محسن خرمی شریف در پی ادامه برنامه ملاقات مردمی روزهای دوشنبه هر هفته، پذیرای تعدادی از شهروندان فهیم قرچکی بود تا در جلسه ملاقات مردمی شهردار، به طرح مسائل و مشکلات خود بپردازند.

وی در ادامه ملاقات مردمی خود در این روز هم با تعداد زیادی از شهروندان دیدار و به مسائل و مشکلات شهروندان حاضر رسیدگی کرد.

شهردار قرچک بعد از شنیدن مسائل و موارد مطروحه شهروندان، راهنمایی‌های لازم را ارائه کرد و موارد موردنیاز برای بررسی بیشتر را به معاونان و مدیران واحدهای مربوطه ارجاع داد.

 

محسن خرمی شریف شهردار قرچک در حاشیه این دیدارها با اشاره به اهمیت و ضرورت برپایی جلسات ملاقات مردمی با مراجعه‌کنندگان گفت: شهرداری قرچک به‌منظور پاسخگویی هر چه بیشتر به شهروندان برنامه‌های زیادی در قالب خدمت‌رسانی به شهروندان دارد که یکی از آن‌ها همین ملاقات مردمی است.

وی بابیان اینکه شهرداری همیشه به راهنمایی و دلسوزی شهروندان برای ارائه خدمات بهینه در شهر، نیازمند است، افزود: ملاقات مردمی می‌تواند گره‌گشای مشکلات شهروندان قرچکی باشد.

 

این مدیر شهری تأکید کرد: معاونت‌های زیرمجموعه مدیریت شهری و شهرداران نواحی ملزم به پاسخگویی مستقیم به شهروندان هستند و امکان مراجعه و ارتباط چهره به چهره شهروندان با تمامی مدیران فراهم است.

گفتنی است در این دیدار مردمی شهردار قرچک که در آن شهروندان بدون واسطه به بیان مشکلات و مسائل خود پرداختند، وی ضمن استماع صحبت‌ها، مشکلات و شکایات به‌صورت حضوری، درزمینهٔ های عمرانی، خدماتی، ساختمانی و غیره دستورات لازم را جهت رسیدگی به مشکلات شهروندان صادر کرد.

ملاقات مردمی گره‌گشای مشکلات شهروندان قرچکی
1397/10/05
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal