شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۸/۴/۶
/
/ رانندگان حمل‌ و نقل عمومی سفیران فرهنگ شهرها هستند
/

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک، محسن خرمی شریف در مراسم گرامیداشت روز ملی حمل‌ونقل که در محل سازمان حمل‌ونقل، بار و مسافر شهرداری قرچک با حضور اژدر نوروز پور رئیس شورای اسلامی شهر و دیگر مسؤولین شهری برگزار شد با تبریک این روزبه خانواده حمل‌ و نقل اظهار داشت: این اولین 26 آذری است که در سازمان تازه ادغام‌شده حمل‌ و نقل، بار و مسافر شهرداری برگزارشده است.

وی افزود: 26 آذر روزی است که تمام رانندگان درون‌شهری و برون‌شهری دیده می‌شوند، رانندگان حمل‌ونقل عمومی سفیران فرهنگ همه شهرها هستند.

 

شهردار قرچک بیان داشت: هر فرد غریبه ای که وارد یک شهر و یا شهرستان می‌شود، فرهنگ شهر را از رانندگی و یا نحوه برخورد رانندگان می سنجد و می تواند رانددگان میتوانند سطح فرهنگ آن شهر را ارتقاء دهند.

 

خرمی شریف گفت: رانندگان اتوبوس و تاکسی با تمام مشقت‌هایی که در حین کاردارند، صبورانه کار خود انجام می‌دهند و این خدمات‌رسانی مسائلی است که ما از مشکلات آن خبر نداریم و فقط می‌بینیم که این عزیزان مسافر را جابجا می‌کنند.

 

وی افزود: لازم است که با این عزیزان بنشینیم، صحبت کنیم و باید از خودشان باشیم که از نزدیک مشاهده کنیم که چه معضلات و مشکلاتی دارند، وظیفه شهرداری، شورای اسلامی شهر و سازمان حمل‌ونقل، بار و مسافر رسیدگی به مشکلات این قشر زحمت‌کش است.

 

گفتنی است در این مراسم نونهالان مهد کودک عطر مادری به اجرای سرود در خصوص حمل‌ونقل پرداختند.

مراسم گرامیداشت روز ملی حمل‌ونقل با حضور محسن خرمی شریف شهردار، اژدر نوروز پور رئیس شورای اسلامی شهر، محمد اسفند سر مدیرعامل محل سازمان حمل‌ونقل، بار و مسافر شهرداری و دیگر مسؤولین شهری در محل این سازمان برگزار شد. 

رانندگان حمل‌ و نقل عمومی سفیران فرهنگ شهرها هستند
1397/09/27
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal