شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۷/۱۱/۲۷
/
/ شهرداری قرچک با آمادگی کامل به استقبال زمستان می‌رود
/

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک، محسن خرمی شریف در این خصوص اظهار داشت: با توجه به فرارسیدن فصل زمستان و بارش نزولات آسمانی بخصوص برف تمامی نیروهای خدمات شهری مدیریت شهری در آماده‌ باش کامل به سر می‌برند.

وی بابیان اینکه مدیریت شهری در جهت هر چه‌بهتر خدمت‌رسانی به شهروندان کوتاهی نخواهد کرد، افزود: فصل زمستان فصل بارندگی و یخبندان است بنابراین شهرداری به‌عنوان اصلی‌ترین نهاد خدمات رسان در شهر باید تمهیدات لازم را برای امنیت عبور و مرور شهروندان و وسایل نقلیه پیش‌بینی نماید و در این خصوص در آمادگی کامل به سر می‌بریم.

شهردار قرچک خاطرنشان کرد: مدیریت شهری باید برای مقابله با بحران‌های غیرقابل‌پیش‌بینی در فصل زمستان آمادگی کامل داشته باشد تا شهروندان بتوانند در آرامش کامل در سطح شهر تردد و زندگی کنند.

خرمی شریف افزود: به‌منظور ایجاد هماهنگی و مدیریت مناسب مدیریت شهری در ایام برف و سرما، اکیپ‌های برف‌روبی و نمک‌پاشی معاونت خدمات شهری در آمادگی کامل به سر می‌برند و مخلوط شن و نمک به مقدار لازم خریداری‌ شده است.

وی از شهروندان قرچکی خواست به‌منظور جلوگیری از آب‌گرفتگی معابر و رودخانه باقرآباد و لات آجی در هنگام بارندگی، از تخلیه هرگونه زباله و ضایعات ساختمانی در بستر و مسیر رودخانه و کانال‌های دفع آب‌های سطحی همکاری لازم را با مأموران شهرداری داشته باشند.

شهردار قرچک گفت: شهروندان قرچکی می‌توانند هرگونه انتقاد و پیشنهادی که دارند بدون وقفه و تعطیلی در 24 ساعت شبانه‌روز با سامانه مدیریت 137 از طریق شماره 137 تماس حاصل کنند.

شهرداری قرچک با آمادگی کامل به استقبال زمستان می‌رود
1397/09/12
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal