شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۷/۱۱/۲۷
/
/ شهردار قرچک: اهدا 300 جلد کتاب توسط شهرداری قرچک به کتابخانه ولایت شهرستان
/

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک، محسن خرمی شریف در حاشیه بازدید از کتابخانه ولایت که با حضور آمنه بیات رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این تعداد کتاب به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی به این کتابخانه اهدا شد و این اهدای کتاب یکی از بهترین روش ها برای ترویج فرهنگ کتابخوانی در سطح جامعه است.

وی افزود: محتوای 300 کتاب اهدا شده به کتابخانه ها در زمینه های اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و کودکان است.

شهردار قرچک بیان داشت: کتاب نقش موثری در گسترش فرهنگ مطالعه دارد و اهدای کتاب به کتابخانه ها یکی از راه های جذب مشارکت های شهروندی است.

خرمی شریف تاکید کرد: کتب اهدایی می‌تواند نیاز مطالعاتی مردم را در کتابخانه‌های عمومی قرچک و علاقمندان به مطالعه مرتفع نماید.

وی با اشاره به لزوم ترویج فرهنگ کتابخوانی در بین آحاد جامعه اشاره کرد و افزود: فرهنگ کتاب خوانی باید به طور خودجوش و فراگیر در جامعه نهادینه شود در این راستا همه باید برای فرهنگ سازی جهت کتاب خوانی در سطح جامعه تلاش کنند.

شهردار قرچک در پایان با بیان اینکه توجه به کتاب و کتابخوانی از راه های توسعه فرهنگی جامعه است، اظهار کرد: مدیریت شهری در جهت رشد و توسعه کتاب و کتابخوانی هر چه در توان داشته باشد کمک خواهد کرد.

شهردار قرچک: اهدا 300 جلد کتاب توسط شهرداری قرچک به کتابخانه ولایت شهرستان
1397/09/07
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal