شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۷/۱۱/۲۷
/
/ شهردار قرچک خبر داد
/

محسن خرمی شریف اظهار داشت: تلاش برای شهدای گران‌قدر باید از روی ایمان، اخلاص و تقوا باشد، شهدا زنده‌ و ناظر بر اعمال و رفتار ما هستند و باید پاسخگوی آنان باشیم.

وی با بیان اینکه نصب تصاویر مبارک شهدا در معابر موجب اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت می‌شود، افزود: همه مسئولان باید از معنویات شهدا در تمام امور استفاده کنند و این مهم کار بسیار ارزشمندی بوده و قطعاً تمام شهروندان نسبت به این موضوع خرسند و قدردان خواهند بود.

شهردار قرچک اظهار داشت: با توجه به زیباسازی و شهر قرچک، تصاویر شهدای گران‌قدر دفاع مقدس و مدافع حرم به‌زودی در معابر شهر با طرح و شکل جدید نصب خواهد شد.

خرمی شریف خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه درگذشته در معابر شهر تصاویر تمامی شهدا گران‌قدر نصب نشده بود و تعدادی ازقلم‌افتاده بودند تصمیم گرفتیم که سریعاً هم‌شکلی نو به تابلوها داده و تمثال تمامی شهدا نصب شود.

وی گفت: امیدواریم با این اقدام دل خانواده شهدا که به گردن ما حق ویژه‌ای دارند را شاد نماییم و بتوانم زحمات این عزیزان را ارج نهیم.

گفتنی است شهرستان قرچک 370 شهید دفاع مقدس، مدافع حرم، نیروهای نظامی و انتظامی دارد که تقدیم به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده است.

شهردار قرچک خبر داد
1397/08/26
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal