شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۷/۸/۲۶
/
/ شهردار قرچک خبر داد
/

شهردار قرچک از توافق شهرداری و سازمان تامین اجتماعی برای ساخت پلی کلینیک در این شهرستان خبر داد. به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر قرچک، محسن خرمی شریف در جلسه ای که بین شهردار قرچک و مدیران بیمارستان 15 خرداد ورامین و اعضای خانه کارگر جنوب شرق استان تهران برگزار شد طی سخنانی اظهار داشت: شهرداری برای خدمات رسانی به مردم همواره حامی دولت بوده و در این راستا زمین و ساختمان تعدادی از ادارات قرچک متعلق به شهرداری است که فقط به خاطر تسهیل درامور اداری مردم این امر انجام شده است.

خرمی شریف گفت : سازمان تامین اجتماعی و بیمارستان 15 خرداد از شهرداری قرچک درخواست اختصاص زمین برای ساخت پلی کلینیک تامین اجتماعی دارد که شهرداری 3 زمین را به تامین اجتماعی معرفی کرده است.

وی تاکید کرد :شهرداری به خاطر مردم قرچک که با کمبود سرانه بهداشتی و درمانی مواجه هستند زمین را در اختیار مسئولان تامین اجتماعی قرار می دهد.

فتحی رئیس بیمارستان 15 خرداد نیز در این جلسه گفت: سازمان تامین اجتماعی تصویب کرده که در شهرستان قرچک پلی کلینیک مجهز به جای ساختمان فرسوده فعلی درمانگاه تامین اجتماعی شهید دستغیب قرچک ساخته شود و این اراده در سازمان وجود دارد

مظاهری رییس تشکیلات خانه کارگر در جنوب شرق استان تهران نیز بیان داشت: بیش از 10 هزار نفر از مردم قرچک دارای دفترچه تامین اجتماعی هستند که نبود امکانات مناسب برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی از مشکلات کارگران عزیز در قرچک است.

وی گفت: با رایزنی و تلاش ها سازمان تامین اجتماعی بودجه ای را برای ساخت پلی کلینیک در قرچک اختصاص داده است و امیدواریم شهرداری نیز سریعاً زمین را در اختیار تامین اجتماعی قرار بدهد.

شهردار قرچک خبر داد
1397/06/21
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
1
/ /
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal