شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۷/۱۱/۲۷
/
/ خانه فرهنگ زمینه بروز خلاقیت های علمی و هنری نسل جوان است
/
 

محسن خرمی شریف شهردار قرچک اظهار داشت: یکی از مهمترین مطالبات مقام معظم رهبری از مردم و مسوولین توجه به مقوله فرهنگ به عنوان اساسی ترین محور توسعه جامعه می باشد و شهرداری قرچک دو پروه خانه فرهنگ را در قرچک در دست اجرا دارد.

وی گفت: دو پروژه خانه فرهنگ در منطقه یک پارک 15 خرداد و منطقه 3 پارک ولیعصر(عج) در راستای تحقق فرمایشات مقام عظمای ولایت در حال انجام است.

شریف با اشاره به مرحل اجرای پروه، بیان کرد: این پروژ ه ها در دو طبقه که سقف طبقه اول با زیر بنای 200مترمربع در هر سقف در کل 400 متر مربع انجام شده است.

وی افزود: این خانه فرهنگ ها دارای کلاس با رویکرد فرهنگی، اجتماعی، سلامت، گردشگری، آموزش شهروندی و مباحث اشتغال‌زایی است.

شهردار قرچک تاکید کرد: این طرح به منظور ارائه خدمات فرهنگی و آموزشی و تحقق برنامه ریزی های بلند مدت در امر توسعه پایدار شهر و برخورداری شهروندان از فضاهای مناسب و رایگان آموزشی احداث می شود و در کمترین زمان ممکن تکمیل و در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: خانه های فرهنگ به دلیل ارتباط تنگاتنگ با مردم می توانند تعامل سازنده تری با نهادها و تشکل های فرهنگی و مساجد در جهت ارتقا سطح آموزشی و پرکردن اوقات فراغت جوانان و فراهم کردن زمینه بروز خلاقیت های علمی و هنری نسل جوان است.

شریف گفت: با بهره برداری از این مراکز فرهنگی، توزیع امکانات فرهنگی افزایش خواهد یافته و زمینه گرایش مردم به ویژه جوانان به مسائل فرهنگی از جمله کتابخوانی فراهم می شود.

وی در پایان ساخت خانه فرهنگ را راهکاری جهت سلامت اجتماعی مردم این منطقه برشمرد و خاطرنشان کرد: که به خوبی می تواند با کار فرهنگی بخش اعظمی از آسیب های اجتماعی و فرهنگی اهالی این شهر را کاهش داد.

خانه فرهنگ زمینه بروز خلاقیت های علمی و هنری نسل جوان است
1397/04/02
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal