شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۷/۱۱/۲۷
/
/ برای نجات زندگی شهروندان در برابر حوادث غیرمترقبه توجه ویژه ای داریم
/

محسن شریف شهردار قرچک اظهارداشت: با توجه به قرار گرفتن قرچک در گسل تهران و پیشوا در راستای ارائه خدمات بهتر و مطلوب تر سوله بحران توسط شهرداری احداث می شود.

وی بیان کرد: شهرداری قرچک به دلیل موقعیت خاص فیزیوگرافیکی و زمین‌شناسی، همچنین وجود پتانسیل‌های آسیب‌پذیری در قبال بحران‌های طبیعی، توجه ویژه‌ای را در مقوله پیشگیری و آمادگی مقابله با حوادث و بحران‌های احتمالی طلب می‌کند که یکی از اقدامات شاخص در این زمینه، احداث و تجهیز سوله‌های مدیریت بحران است.

شریف گفت: با توجه به اهمیتی که مدیریت شهری شهرداری قرچک نسبت به موضوع بحران و مدیریت بحران داشته است، این سوله در شهرک طلائیه با زیربنای هزار مترمربع در مرحله مونتاژ و تکمیل جوشکاری سوله قراردارد.

وی افزود: پیش بینی شده است این سوله بحران در زمان وقوع آتش سوزی، زلزله یا سایر حوادث و بلایای طبیعی برای خدمات رسانی استفاده شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: امکانات اولیه در داخل این سوله ها تعبیه می شود که اگر حادثه ای رخ دهد مردم بتوانند و افرادی که مسئولیت دارند مردم را در این سوله ها سروسامان بدهند و کار خودشان را در بحث امداد و نجات بصورت ابتدایی آغاز کنند.

وی تصریح کرد: عملیات اجرایی تکمیل سوله در حال حاضر با پیشرفت فیزیکی مطلوب در حال انجام بوده وامید است با توجه به نگرش ویژه و اولویت بخشی به پروژه های امداد رسانی طبق برنامه زمانبندی اتمام و به بهره برداری برسد.

شریف در پایان ابراز امیدواری کرد که برای نجات زندگی شهروندان در برابر بحران‌ها و حوادث غیرمترقبه بیش‌ازپیش به مسئله پیشگیری، آمادگی و تأمین تجهیزات و زیرساخت‌های موردنیاز شهر توجه خواهیم کرد.

برای نجات زندگی شهروندان در برابر حوادث غیرمترقبه توجه ویژه ای داریم
1397/04/02
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal