شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۷/۱۱/۲۷
/
/ جدول گذاری پارک خانواده قرچک پایان یافت
/
 

محسن شریف شهردار قرچک اظهار داشت: در ادامه اجرای عملیات ساماندهی و بهسازی پارک های شهر اقدام به عملیات آماده سازی،خاکریزی و جدولگذاری در پارک خانواده انجام شد.

وی گفت: بر اساس رویکرد شهرداری مبنی بر زیباسازی شهر و رفاه همشهریان، تعدادی از پروژه‌های جدول‌گذاری و زیبا سازی پارک ها در دستور کار قرار گرفت.

شریف بیان کرد: عملیات جدول گذاری پارک خانواده به متراژ 2هزار متر طول و عملیات تخریب و بازسازی جداول پارک 15 خرداد به طول 200 متر، فضای سبز و درخت‌کاری در این محدوده انجام شد.

وی احداث و توسعه‌ی فضاهای سبز در شهرها را در بهبود زندگی شهروندان و ایجاد آرامش خاطر و حس شادابی و نشاط در شهروندان موثر دانست.

شهردار قرچک با تاکید بر ضرورت توسعه و گسترش سرانه فضای سبز شهری،افزود:با توجه به نیاز شهروندان به فضای سبز و تفریحگاه، عملیات بازسازی پارک در دست اقدام می باشد.

وی تاکید کرد: باید در راستای توسعه فضاهای سبز و پارک های شهراقدامات موثرتری صورت گیرد و با بهسازی و ساماندهی فضاها و معابر، شاهد چهره‌ای زیبا و جدید از شهرمان باشیم.

شریف در ادامه گفت: به منظور گسترش خدمات عمومی و تامین دسترسی به سرویس های بهداشتی پاکیزه در پارک ها، عملیات ساخت 2 باب سرویس بهداشتی آغاز شده است.

وی در پایان تصریح کرد: اهمیت توجه و پرداختن به موضوع سرویس بهداشتی از آن جهت است که اگر سرویس بهداشتی نباشد، بحث سلامت هم از بین خواهد رفت، از این رو شهرداری در یک کار شهروند مدارانه اقدام به ساخت و سرویس های بهداشتی در پارک های باران و خیام زیباشهر را نموده است تا بتواند از این طریق در راستای رفاه حال شهروندان قدمی موثر بردارد.

جدول گذاری پارک خانواده قرچک پایان یافت
1397/04/02
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal