شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۷/۱۱/۲۷
/
/ احداث 2 چمن مصنوعی در شهر قرچک
/
 

شهردار قرچک گفت: با پیگیری های انجام شده توسط شهرداری قرچک پروژه احداث 2 چمن مصنوعی در قرچک به زودی به بهره برداری خواهد رسید.

 محسن خرمی شریف شهردار قرچک اظهار داشت: با پیگیری های انجام شده توسط شهرداری قرچک پروژه احداث 2 چمن مصنوعی یکی در پارک 15 خرداد که در مرحله نصب چمن مصنوعی و دیگری در پارک 15 خرداد شهرک گلها در مرحله فنداسیون در حال انجام است و به زودی به بهره برداری خواهد رسید.

وی گفت: با تلاشهای شبانه روزی مجموعه شهرداری و حمایت مردم شهر این زمین چمن ورزشی از امکانات روشنایی و رفاهی لازم برخوردار می شود.

شهردار قرچک تاکید کرد: حمایت و توجه بیشتر به ورزش و مشارکت مردم در این امر می تواند باعث افزایش نشاط اجتماعی و بهبود وضعیت سلامت شهروندان شود به همین خاطر شهرداری قرچک با احداث زمین چمن مصنوعی در شهرک طلائیه با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال همت گمارد و به بهره برداری رساند.

وی بیان کرد: ورزش جوانان و ایجاد مکانهای ورزشی جهت پر کردن اوقات فراغت آنها مورد غفلت واقع شده است و باید با احداث مجموعه های متعدد ورزشی و فرهنگی از بروز آسیب های اجتماعی در بین جوانان جلوگیری کنیم.

شریف توسعه نشاط اجتماعی را در گرو ترویج ورزش دانست و ادامه داد: ورزش یکی از ضرورت های مهم در ایجاد جامعه ای سالم و با نشاط است و مردم باید نگاه جدی به فعالیت های ورزشی روزمره داشته باشند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: تاکنون در راستای ترویج ورزش خدمات عمرانی بسیاری در شهر انجام شده است که از جمله آنها می توان به احداث زمین چمن مصنوعی ، نصب وسایل ورزشی در پیاده رو های محله و شهر، تعویض و ترمیم چمن و غیره اشاره کرد که زمینه را برای حضور جوانان در عرصه های ورزشی فراهم می سازد.

 احداث 2 چمن مصنوعی در شهر قرچک
1397/04/02
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal