شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۸/۱/۶
/
/ شهردار قرچک گفت: پیشرفت‌های چشمگیری در زیرساخت‌های فرهنگی قرچک در در سال 97 خواهیم داشت.
/
 
 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک محسن خرمی‌شریف به همراه معاون عمرانی خدمات شهری شهرداری از چندین پروژه عمرانی و فرهنگی بازدید کرد و در روند پیشرفت و کاستی‌های این پروژه‌های قرار گرفت.

محسن خرمی‌شریف در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی شهر قرچک گفت: با تمام وجود پیگیر پروژه‌های عمرانی، فرهنگی ورزشی شهر قرچک هستیم و این پروژه‌ها با اولویت‌بندی که در زمان شروع داشت به روند خود ادامه می‌دهد و در زمان معین نیز جهت استفاده شهروندان به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی افزود: در خصوص پروژه‌های عمرانی شهر قرچک مدیریت شهری با تلاش‌های شبانه‌روزی پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد تا هرچه سریع‌تر این پروژه‌ها به بهره‌برداری برسد.

شهردار قرچک در خصوص پروژه کمربندی جنوبی که می‌تواند بار ترافیکی شهرستان را کم کند، گفت: همان‌طور که در جریان هستید بعد از شروع به کار بنده در شهرداری پروژه کمربندی جنوبی شهر قرچک که برای شهروندان این شهر به یک رؤیا مسجل شده بود به خط پایان رسید و 95 درصد از اقدامات لازم انجام‌شده و الباقی نیز در حال انجام است و به‌زودی به بهره‌برداری می‌رسد.

خرمی‌شریف بیان داشت: با بازگشایی کمربندی جنوبی، حدفاصل خیابان محمدآباد تا خیابان مخابرات، ترافیک تا حدود 50 درصد کاهش پیدا می‌کند و مردم شهرستان‌های ورامین و پیشوا از این کمربندی تردد خواهند کرد.

وی در بازدید از پروژه‌های عمرانی و فرهنگی شهر قرچک نسبت به احداث سرای محله‌ها در این شهر گفت: با احداث سرای محله‌ها در نقاط مختلف شهر قرچک دسترسی مردم به امکانات فرهنگی آسان‌تر خواهد بود و شهروندان می‌توانند در نقاط مختلف شهر از امکانات فرهنگی برخوردار خواهند شد.

خرمی شریف گفت: بهترین راه مقابله با آسیب‌های اجتماعی پیشگیری از آن است و با بحث فرهنگی و احداث زیرساخت‌های فرهنگی در شهر به‌خصوص در مناطق کم برخوردار از امکانات فرهنگی که آسیب‌های اجتماعی در آن مناطق زیاد است می‌توان با فرهنگی با آسیب‌های اجتماعی مقابله کرد.

ایشان بیان داشت: شهر قرچک در خصوص زیرساخت‌های فرهنگی ضعیف است، با احداث و بهره‌برداری از چندین سرای محله در نقاط مختلف شهر این کاستی‌ها تا حدودی رفع خواهد شد.

وی اظهار داشت: بعد از افتتاح سرای محله‌ها در خصوص زیرساخت‌های فرهنگی به حد نرمال خواهیم رسید، ولی جای تلاش دارد که چندین فرهنگ‌سرای دیگر نیز در شهر و شهرستان قرچک افتتاح شود.

شهردار قرچک تأکید کرد: شهرستانی در بحث رفع معضلات اجتماعی موفق خواهد بود که زیرساخت‌های فرهنگی در آن مهیا باشد.

خرمی‌شریف افزود: سال 97 در بحث زیرساخت‌های فرهنگی پیشرفت‌های چشمگیری خواهیم داشت و به امید خدا برنامه‌های فرهنگی و اقدامات فرهنگی در شهرستان افزایش پیدا می‌کند، همه سراهای محله که در دهه فجر کلنگ‌زنی شد در شش ماهه اول 97 به بهره‌برداری خواهد رسید.

خرمی‌شریف شهردار قرچک به همراه معاونان از پروژه کمربندی جنوبی و سرای محله‌های ولیعصر و پارک فردوس و ساختمان خدمات شهری بازدید کردند.

شهردار قرچک گفت: پیشرفت‌های چشمگیری در زیرساخت‌های فرهنگی قرچک در در سال 97 خواهیم داشت.
1396/12/15
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal