شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۷/۹/۲۶
/
/ 22 بهمن عطر و بوی امام خمینی (ره) و شهدای والامقام را می‌دهد
/
 
 

22 بهمن عطر و بوی امام خمینی (ره) و شهدای والامقام را می‌دهد

حسین حیدری عضو و سخنگوی شورای اسلامی شهر قرچک اظهار داشت: 22 بهمن برای مردم شریف ایران یک تاریخ و یادآور مبارزه فداکارانه ملت علیه رژیم ستم‌شاهی و نیز پیروزی غرورآفرین ملت ایران است.

وی گفت: 22 بهمن عطر و بوی امام خمینی (ره) و شهدای والامقام را می‌دهد و نقطه عطفی در تاریخ مبارزات ملت ایران علیه ظلم و ستم است.

عضو شورای اسلامی شهر قرچک افزود: امسال ورود به چهلمین سالگرد پیروزی مردم ایران را جشن می‌گیریم و شاهد حضور پرشور مردم در جشن چهل‌سالگی انقلاب هستیم.

حیدری گفت: در سایه نظام اسلامی و تحت زعامت و رهبری فقیه والامقامی چون حضرت امام خامنه‌ای هستیم و همه مسؤولان و مردم وظیفه ‌دارند ادامه‌دهنده مردمی که در سال 57 انقلاب را به پیروزی رساند، باشند.

وی بیان کرد: از همه مردم ولایت‌مدار و انقلابی شهرستان قرچک که با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن حماسه آفریدند، تشکر می‌کنم که با حضور خود دشمنان نظام را ناامید کردند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر قرچک گفت: حضور برجسته مردم قرچک در راهپیمایی 22 بهمن بر عظمت و شکوه آن افزود و مردم با شهدای انقلاب اسلامی تجدید میثاق و اعلام کردند که پشتیبان ولایت ‌فقیه هستند.

22 بهمن عطر و بوی امام خمینی (ره) و شهدای والامقام را می‌دهد
1396/11/24
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
/ /
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal