شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۷/۹/۲۶
/
/ به مناسبت دهه فجر صورت می گیرد
/
 

به مناسبت دهه فجر صورت می گیرد؛

اعمال تخفیف عوارض سالیانه خودروها توسط شهرداری قرچک

شهردار قرچک از اعمال تخفیف عوارض سالیانه خودروها توسط شهرداری به مناسبت دهه فجر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ‌‌شورای اسلامی شهر قرچک محسن خرمی شریف اظهار داشت: با توجه به نامه شماره 340/12/1096مورخ 96/6/9 شهرداری قرچک و ثبت شده در دبیرخانه شورای اسلامی شهر به شماره 2436 مورخ 96/6/11درخصوص معافیت مبلغ جریمه تاخیر در پرداخت عوارض سالیانه خودروها، مالکین محترم خودروها می توانند با مراجعه به شهرداری های مناطق مختلف از تخفیف مذکور بهره مند شوند.

وی با بیان اینکه این تخفیفات به مناسبت دهه مبارک فجر در نظر گرفته شده است، افزود: مجموعه مدیریت شهری قرچک این تخفیفها را در راستای مساعدت بیشتر به شهروندان در جهت به روز کردن عوارض آنها در نظر گرفته است.

خرمی شریف تصریح کرد: عوارض سالیانه خودرو یکی از منابع پایدار درآمد شهرداری است که با پرداخت به موقع از سوی شهروندان کمک شایانی در جهت خدمت رسانی بهتر خواهد بود.

وی گفت: در صورت پرداخت نشدن این عوارض در موعد مقرر و سال مربوطه مشمول جریمه دیرکرد می شود و در صورت پرداخت نشدن در سالهای متمادی بیشتر از مبلغ اصلی خواهد شد.

شریف در پایان خاطرنشان کرد: مالکان محترم خودروها می توانند جهت بهره مندی از تخفیفات عوارض سالیانه، به شهرداری منطقه یک واقع در باقرآباد جنب پارک 15 خرداد، شهرداری منطقه دو واقع در قرچک روبروی مصلی مسجد جامع و شهرداری منطقه سه واقع در زیباشهر روبروی پارک ولیعصر(عج) مراجعه کنند.

 
به مناسبت دهه فجر صورت می گیرد
1396/11/10
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
/ /
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal