شعار سال
به درگاه الکترونیکی شهرداری قرچک خوش آمدید.
۹۷/۱۰/۲۷
/
/ مراسم تکریم و معارفه در شهرداری
/
 

((مراسم تکریم و معارفه در شهرداری ))

محسن خرمی شریف شهردار قرچک از تکریم و معارفه در شهرداری قرچک خبر داد و گفت : هر شهری نیاز به تغییرات دارد و این تغییرات نیاز به نیروهای کارشناس دارد تا در زمینهای مختلف شهری بتواند کارهای مثمرثمری داشته باشند .

در مراسم تکریم و معارفه ی که در شهرداری برگزار شد آقای خائف بعنوان معاونت خدمات شهر و آقای عبدا... طهمورثی به عنوان مدیر منطقه 2 و آقای مهدی رستمی به عنوان مسئول زیباسازی و آقای سعید قشقایی بعنوان مسئول کارپردازی شهرداری معارفه شدند و از آقایان صاحبدل که سالهای متمادی به عنوان معاونت خدمات شهر بود تقدیر و تشکر بعمل آمد .

خرمی شریف در ادامه مراسم نکاتی را یاد آورشد و اظهار داشت : این مراسمات به منزله کم کار بودن و یا عدم توانایی نیست بلکه وجود عزیزانی که تکریم میشوند با توجه به سوابقشان درحوزه های مختلف از آنان استفاده خواهد شد منجمله آقای صاحبدل که از مدیران لایق و کارآمد این شهرداری بودند که درطی سالهای خدمت خدمات ارزنده ای را در شهر به یادگار گذاشته اند که یقیناً از ایشان در سنگری جدید استفاده خواهد شد .

درپایان این مراسم آقای محمد عظیمی ، آقای ضیایی و سرکارخانم جباری اعضای شورای اسلامی به همراه شهردار محسن خرمی شریف ابلاغهای این بزرگواران را اهدا و برای آنان آرزوی موفقیت و سربلندی را داشتند .

 
 
 
 
 
 
مراسم تکریم و معارفه در شهرداری
1396/10/21
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک
/ /
/
/ مناسبت ها
/
شعار97
/ /
/
/نقشه شهر
/
نقشه شهر
//
Powered by DorsaPortal